Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Instageo dla iPhone

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

Instageo to aplikacja z rąk naszej rodzimej firmy Appvetica, która tym razem wypuściła aplikację do przeglądania mapy w poszukiwaniu zdjęć z Instagrama. Co ciekawe – znalazłem program o tej samej nazwie w App Store autorstwa Kazuhiro Shibuya. Zresztą programów o podobnej funkcjonalności jest sporo i zapewne będzie ich przybywać.

Propozycja Michała Tuszyńskiego jest o tyle ciekawa, że motyw w całej aplikacji bardzo przypomina sam Instagram. Niespodziewanie dzięki niej odkryłem, którzy to sąsiedzi imprezują często i wygląda na to, że idą na całego, a przynajmniej nie krępują się na zdjęciach – oznacza to dla mnie, że aplikacja działa prawidłowo i przynajmniej wiem kogo ścigać o nadmierną głośność wątpliwej jakości muzyki. Ma jednak jeden bug – jeśli chcemy przeszukać lokalizację inną niż zaprogramowane w liście, to niestety aplikacja przez moment ją pokazuje, a następnie przenosi ponownie do miejsca wskazywanego przez GPS. Michał zapewne to wkrótce poprawi, a Wy tymczasem możecie przejrzeć sobie co porabiają sąsiedzi … za darmo.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Marek Kowalski

    W Nowym Jorku mało popularny Instagram jest :) Tylko kilkanaście fotek. Ehh po co wydawać coś co jest chyba jeszcze w fazie alpha.

  • Mogłeś wstawić te przykładowe zdjęcia… ;-) Oczywiście w ramach recenzji aplikacji, więc to nic złego.

  • Ładna ikonka, ładna aplikacja, to lubię.

  • Jakieś w ogóle niedopracowane. Nie mam jak wpisać miejscowości, chciałem podejrzeć np. Gdynię, ale w Gdyni nikt chyba nie używa Instagramu, bo żadne punkty się nie pokazywały.

  • yanxi253

    tinyurl.com/cyk9xz2