Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Mac Pro i iMac będzie uaktualniony →

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

David Pogue:

Many Apple observers also wonder if Apple thinks that desktop computers are dead, since not a word was said about the iMac and Mac Pro. An executive did assure me, however, that new models and new designs are under way, probably for release in 2013.

Możemy zatem spodziewać się kolejnych nowości. Znając życie, na jesieni będzie nowy iPhone, a początek 2013 zostanie zdominowany przez iPada, iMac i Mac Pro.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • To nie jest uaktualnienie, tylko żart.

  • emigrant

    Będzie nowy Mac Pro, po prostu musi być. Śmieszą mnie pewne posty, gdzie uśmierca się MP. O ile pamiętam w ML czy nawet 10.7 są kexty pod Radeon 79x desktopowego. iMac też nie został odświeżony. Na stronie Apple Mac Pro jest z ikonką „new” bo musieli jakoś oznaczyć, że coś mimo wszystko zmienili, czyli dodali więcej ramu. Sprzęt nie na czasie, ale nowy MP będzie, tu nawet nie trzeba w to wierzyć, to oczywistość. Innej opcji nie ma.

    Na konfernecji wyraźnie było powiedziane, że dzisiaj porozmawiamy czy przedstawimy wam nowe macbooki, koniec kropka. I tak się stało.

  • Czyli ciąg dalszy czekania na nowe iMac’ki, jakiś pomysł co do daty? „probably for release in 2013” jakoś nie pociesza :/

  • Bartosz Koscielniak

    WHAT?!?!?! Jak to 2013?!?!?! Ja juz nie moge tak dlugo czekac!!!