Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Instacast, Nadgryzieni i Flattr

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Wczoraj pisałem o Flattr, bardzo ciekawym pomyśle na mikropłatności, oraz eksperymencie, które postanowiłem przeprowadzić. Na wstępie chciałbym bardzo podziękować osobom, które już skorzystały z przycisku Flattr – znajduje się pod każdym wpisem obok FB Like, Tweet i +1. Po drugie, zachęcam do korzystania z niego w całym internecie – rejestracja jest banalnie prosta jeśli skorzystamy z konta Facebook lub Twitter, a sam interfejs powinien pojawić się w wkrótce w wersji polskiej. Ale ja nie o tym…

Jeśli korzystacie z Instacast dla iOS do słuchania podcastów, a jest to o niebo lepsze rozwiązanie niż korzystanie z iTunes1, to możecie Flattrować2 poszczególne odcinki bezpośrednio, a nawet włączyć opcję, żeby automatycznie Flattrować każdy odsłuchany odcinek. To ukłon w stronę słuchaczy, którzy chcieli w jakiś sposób nas wspomóc.

Jeszcze raz dzięki za kliki – szczerze mówiąc nie spodziewałem się ani jednego, a to z kolei oznacza, że nie doceniałem własnych czytelników. Będzie trzeba pokombinować jak się w tym temacie zrehabilitować … ale podpowiem już, że wkrótce pojawi się niespodzianka na Makowym ABC.

  1. Tym bardziej, że uniezależniamy się od komputera.
  2. Słowotwórstwo na podstawie ang. słowa „flatter”, co oznacza „pochlebiać”.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.