Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Storify dla iPada i rozwiązanie problemu logowania

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

Storify dostępny jest już od dłuższego czasu, najpierw w formie bety, a teraz otwartej. Służy przede wszystkim do układania informacji z najprzeróżniejszych źródeł w jedną, logiczną całość — moje własne historyjki możecie znaleźć tutaj. Narzędzie w każdym razie ma potencjał, tym bardziej, że wspierane są Twitter, Facebook, YouTube, Flickr, Instagram, Google oraz customowe URLe.

Czas na dedykowany app dla iPada — dzisiaj go instalowałem i niestety nie mogłem się zalogować. Jak zakładałem konto na stronie WWW, to skorzystałem z logowania się za pomocą konta Twitterowego, a aplikacja niestety nie ma takiej opcji. Okazuje się, że rozwiązanie jest banalnie proste.

Przepis

Najpierw należy wylogować się ze strony WWW i przejść do głównej strony i kliknąć w Login. Teraz wystarczy zresetować hasło za pomocą przycisku Recover Password i podać maila z którym powiązane jest konto Twitterowe. Po otrzymaniu instrukcji na pocztę, wystarczy ponownie podać hasło — może być takie samo jak to z Twittera. Od tej chwili możemy nasza twitterowa ksywka staje się naszym username, a hasło jest takie jakie podaliśmy przy resecie — logowanie w app na iPadzie oczywiście też tak samo działa.

Smacznego!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.