Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Hackerzy vs. Rząd RP [ACTA]

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Tok FM:

Przed godz. 19 przestała działać strona Sejmu. Akcja może być protestem przeciwko rządowym planom podpisania międzynarodowego porozumienia ACTA, które dotyczy m.in. walki z piractwem. Jednak według rzecznika Sejmu jeszcze nie wiadomo, czy to atak. Około godz. 22 przestały też działać strony prezydenta, premiera i Ministerstwa Kultury. Co do tych stron na razie nie wiadomo, czy to atak hakerów.

Kontakt24:

„Strona internetowa polskiego Sejmu została wysadzona w powietrze. Jest kompletnie zablokowana!” – poinformował nas przed godz. 19 jeden z internautów. Do zablokowania serwisu przyznali się na Twitterze hakerzy z grupy Anonymous, którzy protestują przeciwko rządowym planom podpisania międzynarodowego porozumienia ACTA (dotyczącego m.in. walki z piractwem).

Zaczęło się. Mam nadzieję, że to się nie skończy dopóki ludzie nie przestaną próbować robić zamachów na wolność internetu.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Szkoda, że nie mogę się przyłączyć do tej akcji, nie mam na tyle wiedzy technicznej. Jakby było jakieś wsparcie finansowe, to bym im zasilił konto, aby nie ustawali w swoich działaniach.

  • chcesz cos finansowo zasilic … to moze to jest jakos powiazane :))) http://tzmpolska.org/

  • Anonim

    Moridin – cieszę się że Ty jako jedyny z tego gówna przesiąkniętego Apple fanatyzmem potrafiłeś i wyraziłeś fajne zdanie na temat inwigilacji jaką rząd nam szykuje.W tym bagnie liczyłem na 2 osoby – widać tylko Ty potrafiłeś napisać coś na ten temat.