Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Google +1 — kolejna zapowiedź zapowiedzi zapowiedzi

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Denerwuje mnie ostatnio sposób wypuszczania różnych usług czy produktów przez firmy. Denerwuje mnie też kiepska jakość pewnych elementów jak chociażby to logo po lewej stronie. Największe jakie znalazłem … 64×54 piksele … to mniej niż wymagane do app na iPhone. Come on Google!

Mniejsza jednak o ikony. Ostatnio jest tendencja do promowania produktów jakby były gotowe, dostępne i wypuszczone, a tak naprawdę nic z tego nie ma. Nie mam nigdzie przycisków +1. Nawet zadałem sobie trud, żeby je aktywować. Nie mam nigdzie informacji kiedy będę je miał dostępne. Prawdopodobnie zapomnę o nim jak już się pojawi tak jak było z Google Buzz i Wave, do którego przysłali mi zaproszenie kilka miesięcy po fakcie. Za wolno, za mało. Nawet NK poradziło sobie z bezczelnym skopiowaniem Facebookowego przycisku Like szybciej niż Google — firma która rzekomo tworzy trendy wg. których kształtuje się internet.

Wiele osób narzeka, że Apple nie zapowiada swoich usług czy produktów przed czasem … Patrząc na to jak ostatnio wkurza mnie czekania na rollout między innymi tych wymienionych powyżej, to cieszę się, że tego nie robią. Zgłosiłem tymczasem kilka witryn do nowego przycisku Google, w którego nadal mocno wątpię — zobaczymy czy i kiedy się odezwą do mnie.

Linki:

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.