Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iPod dla pracownika za mniej niż 200PLN

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Otrzymałem przed chwilką maila od iSource w sprawie nowej oferty dla firm. Jako, że została ona przesłana bezpośrednio (po raz pierwszy!) to pozwolę sobie ją zamieścić:

Od 20 maja 2010 roku obowiązuje znowelizowana ustawa o PIT, która pozwala na otrzymywanie prezentów do 200 złotych bez podatku. Odnosi się ona do akcji promocyjnych i reklamowych prowadzonych przez firmy. Firma iSource wprowadziła ofertę biznesową, w której iPod shuffle najnowszej generacji dostępny jest za mniej niż 200 zł.

Więcej informacji na stronie pod tym linkiem.

Pełna informacja prasowa:

Warszawa, 29 września 2010

iPod dla pracownika zwolniony z podatku

Odtwarzacze Apple w ofercie biznesowej iSource poniżej 200 zł zwolnione z PIT

Od 20 maja 2010 roku obowiązuje znowelizowana ustawa o PIT, która pozwala na otrzymywanie prezentów do 200 złotych bez podatku. Odnosi się ona do akcji promocyjnych i reklamowych prowadzonych przez firmy. iSource, oficjalny dystrybutor Apple w Polsce, wprowadził atrakcyjną ofertę biznesową – kultowy iPod shuffle najnowszej generacji dostępny jest za mniej niż 200 zł.

Kwota zwolnienia z PIT świadczeń otrzymywanych z promocją i reklamą przedsiębiorcy została w drugiej połowie maja podwojona i wynosi obecnie 200 zł. Wcześniejsza cena potencjalnych podarków była dla wielu niesatysfakcjonująca. Wraz z nowelizacją prawa firma iSource wprowadza zachęcającą ofertę B2B, a w niej nowy odtwarzacz shuffle, dostępny za mniej niż 200 złotych. Firmy, które wręczą taki prezent, nie zapłacą podatku.

– Wyższy limit na prezenty przekazywane przez firmę to potencjalne ułatwienie dla przedsiębiorstw stosujących programy wsparcia sprzedaży. Firma iSource oraz partnerzy dedykowani do obsługi klientów b2b  sprawnie dostosowała się do nowej sytuacji na rynku i oferuje kultowe, pożądane przez wszystkich odtwarzacze iPod shuffle w cenie poniżej 200 zł przy zakupach wolumenowych. Każdego cennego pracownika czy kontrahenta, będącego na bieżąco z najnowszymi trendami w designie oraz najnowszych technologiach, na pewno ucieszy iPod np. z wygrawerowanym logo firmy – mówi Paweł Małecki, Senior Product Manager z firmy iSource S.A. – Dzięki swojej popularności iPod pozwoli na efektywniejsze przeprowadzanie akcji promocyjnych i reklamowych.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.