Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

STM Scout XS – torba dla iPada

· Wojtek Pietrusiewicz · 19 komentarzy

9 dni temu zamówiłem torbę na swojego iPada – w końcu musi mieć miękko i wygodnie. Normalnie noszę Crumplera Big Date XL (pod MBP 17″) lub plecak jak tylko mam dokumenty ze sobą (i inne śmieci). Tym razem zdecydowałem się na rozmiarowo zbliżoną do wymiarów tabletu, ale z odpowiednimi kieszeniami, aby pomieścić chociażby portfel.

Torba jest firmy STM, model Scout, rozmiar XS (iPad i netbooki do 10″). Zamówienie złożyłem w USA 9-10 dni temu i zdecydowałem się na najtańszą możliwą wysyłkę bez możliwości jej śledzenia.

blogPW1_1766_2000px

Torba ma wygodny naramiennik, który zapewne ma nie powodować zmęczenia … okaże się w praktyce.

blogPW1_1767_2000px

Duży zatrzask zamyka torbę i wszystkie jej kieszenie dla bezpieczeństwa przed złodziejami — zgodnie z ulotką. :-)

blogPW1_1768_2000px

Jak widać oprócz iPada, zmieścimy bez większych problemów do przedziału komputerowego jeszcze netbooka … albo dwa kolejne iPady. Powinna też tam wejść kartka A4, na styk. Z prawej strony jeszcze widać breloczek na klucze z pomysłowym zatrzaskiem do szybkiego odczepiania.

Całość wnętrza jest wyłożona mięciutki, mam nadzieję że nie rysującym, materiałem. Kieszeń zamyka się na rzep.

blogPW1_1771_2000px

Na powyższym obrazku widać jeszcze dwie kieszenie bez żadnych zamknięć. Dla bezpieczeństwa ważniejszych dokumentów ta górna dodatkowo posiada jeszcze jedną kieszonkę zamykaną na zamek.

blogPW1_1772_2000px

Torba STM Scout XS kosztuje $49.95 + przesyłka. Polecam śledzenie @radtech na Twitterze — często na prośbę wrzucane są promocyjne kody i zniżki. Udało mi się z takowej skorzystać i dzięki temu przesyłka wyszła praktycznie za darmo.

Radtech posiada również w ofercie Scouta w kolorze brązowym, który nie był wcześnie dostępny. Osobiście wolę khaki od niego, więc nie żałuję. Zwróćcie przy okazji ile ona potencjalnie może pomieścić gratów.

Najbliższe dni i tygodnie pokażą jak się będzie sprawowała, ale już na wstępie powiem, że jakość wykonania jest znacznie lepsza niż na zdjęciach. Wrażenia dotykowe są bardzo pozytywne.

Link: STM Scout XS w Radtech.us

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.