Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Steve Jobs odpowiada na email (2)

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Steve Jobs odpowiedział na kolejne kilka maili, jak donosi AppleInsider.

Pierwsza odpowiedź dotyczyła pytania o sprzedaż iPada — Jobs odpisał, że będzie on początkowo dystrybuowany za pomocą sklepów Apple (online i nie) oraz za pomocą sieci Best Buy. Tym samym wiadomo, że AT&T, wyłączny dostawca internetu dla modelu WiFi+3G, nie będzie ich sprzedawał — przynajmniej początkowo. Przypominam, że już niewiele czasu zostało do pojawienia się iPada w sklepach.

W kolejnym mailu, Steve został zapytany o możliwość pobierania dokumentów na iPada z witryny iWork.com oraz dla abonentów MobileMe, z iDisk. Odpowiedź była krótka i stanowcza: „Tak.”

Jedno z ważniejszych pytań jakie padło do Steve’a brzmiało:

Czy iPhone kiedykolwiek otrzyma uniwersalny inbox wzorem z Mail.app.

Ponownie pytający otrzymał krótkie i zwięzłe: „Yep.” Jako, że ma iPhone korzystam z trzech kont pocztowych (dwa służbowe i jedno prywatne) to gdybym otrzymał grosza za każde pacnięcie w ekran, aby przejść z jednego inboxu do drugiego, to już dawno miałbym spłaconego iMaka. Czekam z niecierpliwością na to drobne udogodnienie, które mi tak bardzo ułatwi życie!

Ostatnie „pytanie dnia” dotyczyło braku nowych/odświeżonych MacBooków Pro i Mac Pro. Autor pytania wspomniał, że rozumie nacisk na wprowadzenie iPada na rynek, ale „traci już serce” czekając na nie. Steve mu odpisał „Nie martw się.” Można to zrozumieć dwojako, ale jako że nie podejrzewam Jobsa o martwienie się zdrowiem swojego klienta ;-) to być może już wkrótce ujrzymy nowy hardware od Apple.

To wszystko może być oczywiście ściemą … ale nadzieja matką głupich.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Kontrując – nadzieja umiera ostatnia ;)

  • Z kabaretu nie pamiętam jakiego … coś o kobietach i seksie gadali, a na koniec padło: „A jak się nadzieje to my mamy!”. ;-)

  • Marucins

    „Steve Jobs odpowiedział na kolejne kilka maili, jak donosi AppleInsider.”

    Połowie pociekło :)