Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

PanelFly — Komiksy na iPad

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Od niepamiętnych lat uwielbiałem komiksy. Moja przygoda z nimi rozpoczęła się z przygodami Asterixa i jego wiernych przyjaciół — dobrze pokrytego Obelixa wraz z przesympatycznym psiakiem Dogmatixem. Naturalnie takie pozycje jak polski Thorgal czy wiele innych dalej leżą na półkach w domu rodziców.

PanelFly pracuje nad natywną aplikacją, obecnie dostępną na iPhone, dla najnowszego iPad. O ile czytanie komiksów na małym ekranie telefonu czy iPod touch jest dla mnie wątpliwym pomysłem, a próbowałem zeskanować swojego Asterixa do PDF, to duży prawie 10″ iPad wydaje się być idealnym medium do ich czytania.

PanelFly ma obecnie w ofercie całkiem pokaźną listę komiksów, ciut za małą jak na mój gust, ale niemniej jednak może już być tylko lepiej. Przede wszystkim cieszą mnie pozycje Marvel, które czytałem wiele wiele lat temu i miło byłoby je powspominać.

Niestety z nieznanych powodów app wraz z dostępnymi w niej komiksami kupowanymi jako zakup-wewnątrz-aplikacyjny nie jest dostępny w polskim App Store … mam nadzieję, że PanelFly postara się dostarczyć swój program do szerszej listy fanów komiksów.

Link: PanelFly for iPad

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.