Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

CoverSutra i konkurs

· Wojtek Pietrusiewicz · 26 komentarzy

Niedawno były 3. urodziny CoverSutra i przy okazji promocyjnej ceny nabyłem własną kopię. Dzisiaj, poza opisem aplikacji, będą do rozlosowania nagrody wśród uczestników dzięki uprzejmości Sophiestication Software.

CoverSutra to przede wszystkim zastępczy mini-player dla iTunes. Na środku ekranu, nad dockiem wyświetla nam aktualnie wykonywaną operację wraz z okładką płyty, wykonawcą i tytułem: play, pauza, następny/poprzedni utwór, itp. Naturalnie znika po paru sekundach nie wykonywania operacji na bazie w iTunes …

Dodatkowo możemy na biurku dowolnie umieścić mały pseudo-widget (górny screenshot – prawy dolny róg), który wyświetla okładkę oraz informacje o piosence przez cały czas. Podwójne kliknięcie w niego otwiera okienko:

Powyższy mini-player daje nam już większe możliwości bez konieczności wchodzenia w iTunes, wraz z włączaniem Shuffle i różnych trybów loop playback.

Na górnym pasku dodatkowo pojawia się okienko informacyjne — można je naturalnie wyłączyć. Osobiście ustawiłem ikonkę widoczną nad oknem w tryb ukryty. Pojawia się tylko podczas zmiany piosenek.

Fanów Last.fm zapewne ucieszy automatyczny upload słuchanych utworów do serwisu, ustawiany w preferencjach CoverSutra. Dodatkowo możemy również wybrać formę graficzną naszego widgetu na biurku.

Aplikacja jest banalna, jednak niesamowicie pomocna i polecam ją każdemu!

Ocena 5/5

Konkurs

Równocześnie zapraszam na konkurs — do wygrania są 3 numery seryjne do CoverSutra dla OS X. Zależnie od ilości uczestników, rozlosuję odpowiednią ilość kodów — 1 kod będzie sukcesywnie dodawany do puli co 10 uczestników, tj. 10-19 = 1 nr seryjny, 20-29 = 2 nr-y seryjne, 30-… = 3 nr-y seryjne.

Zasady:

1. Umieścić tekst:

Wygraj licencję dla CoverSutra (Mac) na Makowym ABC http://www.makoweabc.pl/2010/02/coversutra-i-konkurs/

na wybranym serwisie społecznościowym: BLIP, Twitter lub Flaker.

2. Oddaj głos w ankiecie w bocznym pasku obok tego wpisu (pod podcastem).

3. W komentarzach wklej link do powższej wiadomości oraz powiedz na co głosowałeś/aś w ankiecie.

4. Jedna osoba może zgłosić się tylko raz — podszywanie się nie będzie tolerowane.

5. Konkurs będzie trwał wstępnie do 23:59 w środę, 17. lutego 2010.

Wyniki

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie! 21 zgłoszeń wg. zasad powinno przystąpić do losowania dwóch numerów seryjnych, ale pozwolę sobie rozszerzyć pulę do pełnych trzech. Mam nadzieję, że nikt nie będzie narzekał …

Gratulacje dla:

Proszę o maila za pomocą formularza kontaktowego celem otrzymania kodów.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.