Yours truly:
Niestety problem z tymi reklamami jest taki, że mi się kompletnie nie podobają. To oczywiście bardzo subiektywne spostrzeżenie, ale zupełnie nie leży mi tło, przypominające gradienty z tapet w iOS oraz sztuczność niektórych scen – jak chociażby z dzieckiem i lodem.


Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.