Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

To dla Was – Wspaniałych Czytelników

· Wojtek Pietrusiewicz · 7 komentarzy

Każdego dnia od Was dostaję (lub dostajemy, bo trafiają się też wiadomości skierowane do mojej drugiej połowy i mnie) tweeta, maila lub jakąś wzmiankę z podziękowaniem. Za każdym razem jestem lekko w szoku i prawie za każdym razem uśmiecham się, wołam Iwonę i pokazuję jej co przyszło. Wczoraj dostaliśmy wiersz z okazji naszej rocznicy od M.H. – mało co nie spadłem z krzesła. Nie wcelował idealnie w datę – udało nam się ją chyba mniej więcej zachować w tajemnicy – ale sam fakt, że w ogóle o tym pomyślał… Niesamowite. Dzisiaj z kolei dostałem bardzo smutną wiadomość i odesłałem swoje kondolencje – wszyscy mamy lepsze i gorsze lata, a z niektórymi rzeczami nie da się walczyć. Tego typu wiadomości dostaję w każdym razie mnóstwo – nie będę Was wymieniał i nie każdemu odpowiadam, ale wiedzcie, że jest mi bardzo miło i życzę Wam samego dobra. Lądują w archiwum i jestem przekonany, że jak za kilka lat je znowu przeczytam, to szczękę będę miał na podłodze.

O ile jest mi bardzo miło z powyższych powodów, to nie do końca rozumiem dlaczego Wy mi dziękujecie. To ja Wam dziękuję za te wspólne siedem lat tutaj, pięć lat na iMagazine (które się nie kończą!!!) i przy okazji liczę na kolejnych pierdyliard, również na Infinite Diaries.

A jeśli jest Wam dzisiaj smutno obejrzyjcie zaembedowany film – liczę na to, że na Waszych twarzach pojawi się uśmiech, albo chociaż jego cień.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Henryk Gacek

  Kojarzę cię z czasów premiery iPhona 4, o ile się nie mylę (!) wtedy po raz pierwszy poznałem twoją twórczość (nie wiem czy był juz iMagazine czy nadgryzieni, może się mylę i chodzi o rok 2011), nie jestem od jakiegoś czasu użytkownikiem sprzętu Apple (z różnych powodów). Ale nadgryzionych słuchałem, oglądałem twój kanał na YT (Vlogi!) i oczywiście z przyzwyczajenia zaglądałem na MakoweABC. Mineło pare lat, z liceum w Tarnowie gdzie na telefonie czytałem artykuły, do powiedzmy to dorosłości, zżyłem się z tobą (gay alert!), nawet już jako osoba bez sprzętu Apple do tego stopnia że nie wiem czemu (nie używam twittera) wysłałem ci w tym roku na tym serwisie fotę iPada z nowego sklepu Apple na upper east side z załadowanym Makowym. Wojtek, cokolwiek robisz rób to żebyś miał z tego przyjemność, pozdrowienia dla żony, no i wszystkiego dobrego ! Pozdrawiam (ale czas zapierdala) :)!

 • Widziałem, rzeczywiście dobra robota.

 • Zbyszek

  Wojciechu … każdy ma lepsze i gorsze dni, zrób sobie dłuższy urlop … ale nie marnuj proszę 7 lat swojej pracy. To bez sensu jest jak się zastanowisz … czasami trzeba zrobić pauzę, czasami trzeba zmienić formułę … a czasami po prostu trzeba odpocząć, ale żeby od razu wywalać na śmietnik 7 lat pracy? No weź proszę Cię, ogarnij się :) Pozdrawiam serdecznie i nadal tutaj z kilka razy dziennie wchodzę pełen nadziei że może jednak …

 • Zbyszek

  dla mnie jest ok … jestem anglojęzyczny … tylko pamiętaj że masz tutaj rzeszę czytelników tylko polskojęzycznych … serio, ogarniam problem ale nadal nie rozumiem czemu rezygnujesz z 7 lat pracy nad tym by Twoja strona była bardzo popularna. OK … hejt, ale to idioci i nie ma czym się przejmować … to norma w PL. Z tym musisz żyć i mieć ich w dupie … ot taka nasza specjalność narodowa

 • Czytelnicy są jak rodzina w pewnym sensie. Trwają przy blogu, śledzą wpisy, komentują… W końcu to wszystko dla nich, więc jakoś chcą się odwdzięczyć. Miły gest :)

 • pgv

  Dostawanie wiadomości od czytelników jest bardzo przyjemną sprawą. Ja też starałbym się odpowiedzieć na każdą z nich. To już musza być jacyś fani, którzy pamiętali o dacie, o jakiej się często zapomina w takich chwilach.