Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

To dla Was – Wspaniałych Czytelników

· Wojtek Pietrusiewicz · 7 komentarzy

Każdego dnia od Was dostaję (lub dostajemy, bo trafiają się też wiadomości skierowane do mojej drugiej połowy i mnie) tweeta, maila lub jakąś wzmiankę z podziękowaniem. Za każdym razem jestem lekko w szoku i prawie za każdym razem uśmiecham się, wołam Iwonę i pokazuję jej co przyszło. Wczoraj dostaliśmy wiersz z okazji naszej rocznicy od M.H. – mało co nie spadłem z krzesła. Nie wcelował idealnie w datę – udało nam się ją chyba mniej więcej zachować w tajemnicy – ale sam fakt, że w ogóle o tym pomyślał… Niesamowite. Dzisiaj z kolei dostałem bardzo smutną wiadomość i odesłałem swoje kondolencje – wszyscy mamy lepsze i gorsze lata, a z niektórymi rzeczami nie da się walczyć. Tego typu wiadomości dostaję w każdym razie mnóstwo – nie będę Was wymieniał i nie każdemu odpowiadam, ale wiedzcie, że jest mi bardzo miło i życzę Wam samego dobra. Lądują w archiwum i jestem przekonany, że jak za kilka lat je znowu przeczytam, to szczękę będę miał na podłodze.

O ile jest mi bardzo miło z powyższych powodów, to nie do końca rozumiem dlaczego Wy mi dziękujecie. To ja Wam dziękuję za te wspólne siedem lat tutaj, pięć lat na iMagazine (które się nie kończą!!!) i przy okazji liczę na kolejnych pierdyliard, również na Infinite Diaries.

A jeśli jest Wam dzisiaj smutno obejrzyjcie zaembedowany film – liczę na to, że na Waszych twarzach pojawi się uśmiech, albo chociaż jego cień.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.