Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Kilka słów i podziękowania dla nowych i stałych czytelników

· Wojtek Pietrusiewicz · 9 komentarzy

Chciałbym skorzystać z okazji i przywitać się z wszystkimi nowymi czytelnikami, a trochę Was przybyło w ciągu ostatniego roku, oraz ze stałymi, którzy odwiedzają ten zakątek internetu od dłuższego czasu. Bardzo mi miło, że tylu Was jest oraz że tak często wchodzimy w interakcje, czy to na forum, twitterze lub komentarzach – nie chciałoby mi się tego prowadzić gdyby nie Wy. Pozdrawiam też tych z Was, którzy nie lubią tematów, które tu poruszam, ale decydują się na konstruktywne dyskusje.

Część z Was zapewne wie, że ta strona to mój wirtualny zakątek, ale być może nie wiecie, że oprócz tego miejsca zdarza mi się również pisać i podcastować w innych miejscach. Nie wszyscy też wiecie jak możecie śledzić Makowe ABC. Zapraszam w każdym razie wszystkich do wybrania sobie najwygodniejszej dla siebie metody, przy czym najbardziej aktywny jestem na Twitterze, a najmniej na Facebooku.


@Morid1n – Na Twitterze prywatnie znajdziecie mnie pod tą ksywką – zapraszam do śledzenia i interakcji.

@MakoweABC – Jeśli nie korzystacie z RSSów to śledzenie tego konta może być dla Was najwygodniejsze. To tam też publikuję #MakoweABCDeals, które pojawiają się na stronie tutaj.

Makowe ABC RSS – Pod tym adresem, za pomocą czytnika RSS, możecie śledzić wszystkie nowe wpisy z Makowego z pominięciem Deals.

Makowe ABC Deals RSS – Tutaj znajduje się osobny kanał RSS tylko dla promocji w App Store, Mac App Store, iBookstore i iTunes Store. Chyba, żadnego nie pominąłem…

Makowe ABC Forum – Świetne miejsce, które powstało właśnie dzięki Wam – wpadnijcie i się zarejestrujcie.

Google+ / Facebook – W oba te miejsca linki i zajawki wpisów pojawiają się automagicznie. Czasami zdarza mi się tam urzędować, ale częściej (zdecydowanie) robię to na Twitterze.

iMagazine – Dziecko naszej trójki (strona oraz miesięcznik), czyli @dominiklada, @norbertcala i moje, rozwijany od kilku lat przy aktywnym wsparciu @pawelhac, @mcskrzypczak, @mikeyziel, @wojtaszek oraz @calamuzyka. Nie trwałby tak długo gdyby nie świetna @santee76 (to prawdziwa kobieta!) do spółki z nadwornym ilustratorem iMaga – @paweljonca. Pominąłem kilkunastu redaktorów, ale znajdziecie ich w stopce redakcyjnej w każdym wydaniu – ich wsparcie jest również nieocenione. iMaga znajdziecie również na Facebooku i Twitterze.

Android Magazine – Młodszy brat iMaga, tworzony jest przez grupę ludzi, którą zapewne znacie – @czujny, @m_mynarski, @grycmat, ponownie @mikeyziel oraz… na bank o kimś zapomniałem. Z góry przepraszam…

Nadgryzieni – To nasz podcast na platformie Retro Rocket Network, gdzie znajdziecie wiele innych ciekawych programów do słuchania, jak chociażby filmowe Małe Filmidło, kulinarny A nóż widelec, rozrywkowy PADcast oraz muzyczny WiMPcast. Przy okazji zachęcam do śledzenia @Nadgryzieni i @RetroRocketNet.


Jeszcze raz wszystkim dziękuję za wsparcie i do usłyszenia!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Paweł MMR

  Dzisiaj urodziny Makowego ABC? :-)

 • Nope. :)

 • kmaniek

  Kilka lat temu nie widziałem takiego wpisu, to teraz się przywitam. Cześć. :)

 • Paweł MMR

  To tym bardziej miło, że tak bez okazji :-)

 • Hi! ;-)

 • Grzegorz Stępień

  Skąd inspiracja stosami karteczek / tabliczek / zaproszeń (?) z logami (logotypami) serwisów / magazynów? Dlaczego taka forma? I dlaczego Makowe ABC jest z Minionkami?! Oglądam grafikę po raz kolejny, bardzo mi się podoba i ciekawy jestem skąd takie pomysły.

 • zmyślony

  Prosze bardzo :) Cała przyjemność po mojej stronie!

 • Bartosz Górecki

  A co z podcastem AndroidNow? Czyżby zakończył swój krótki żywot? :-(

 • Grzegorz Stępień

  Wszystkie znaki na niebie, ziemi i w internecie na to wskazują.