Responsywność ekranu i aplikacji jest szokująca – znacząco lepiej niż na Cintiqu, który miałem ze dwa lata temu.
Tak wygląda szkicowanie na iPadzie Pro [wideo] →
15 września 2015 · 10:22 · Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze
Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".
15 września 2015 · 10:22 · Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze
Responsywność ekranu i aplikacji jest szokująca – znacząco lepiej niż na Cintiqu, który miałem ze dwa lata temu.
Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.