Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

The People vs. Moridin – jazda po Apple Watch i unboxing [wideo]

· Wojtek Pietrusiewicz · 6 komentarzy

Przedwczoraj wyjechałem wieczorem do Wrocławia i stamtąd do Zgorzelca za Odrą, aby odebrać swojego Apple Watcha. Bo świat sprzysiągł się w tej kwestii przeciwko mnie. Moje perypetie i piękną tęczę znajdziecie poniżej.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • rob300i

  Złość, płacz i zgrzytanie zębów… Narzekanie na fatalny dzień. I żeby odebrać zegarek maksymalnie kilka dni (może tydzień) wcześniej organizowac sobie wycieczkę na kilkaset kilometrow i kika godzin, czekajac dodatkowych kilka na kuriera. Wszystko po to zeby przeczytac smsa z ręki. 
  Sam jestem użytkownikiem sprzętu Apple, czytam portale typu 9to5mac ale to już powoli jak oglądanie narkomana. Teraz pewnie, po zaspokojeniu „glodu” bedzie zal że w sumie straciło się czas, pieniądze i nerwy tylko żeby mieć coś wczesniej.

 • rob300i Chyba nie zrozumiałeś. Gdybym go nie odebrał (kolegi z Niemiec tego dnia też nie było w domu) to nie odebrałbym go już w ogóle.

  Życzę też trochę więcej dystansu do życia oraz poczucia humoru.

 • rafserv

  rob300i Tylko dzięki takim działaniom możesz zobaczyć coś wcześniej, przeczytać, zorientować się w temacie. Zatem ja podziwiam choćby i ktoś jechał na drugi koniec świata. Zawłaszcza, że tutaj się z nami ktoś tym dzieli, więc można powiedzieć, że nie robi tego tylko dla siebie. Wielkie dzięki, a film genialny :)

 • irekgreen

  Super filmik…

 • Barti

  Fajny opowieść btw. Wojtku jakiej używasz opaski mignęła tak białą gdzieś :) ?

 • Mlodv

  Heh…Apple,Apple …zobaczcie jak Wojtas uchwycił piekno naszego kraju.Szkoda,że jutro jak wybiorą „kRÓLA” to się znowu zrobi nerwowo przez nieudolność i człowiek tylko wk#rwiony bedzie niedostrzegając tego piekna…no i Apple Watch’a też.