Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Twelve South HiRise dla Apple Watcha

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Od połowy zeszłego roku jestem szczęśliwym posiadaczem Twelve South HiRise dla iPhone’a i iPada Mini. Stoi obok łóżka i służy do nocnego ładowania mojego iPhone’a – iPad Air 2 niestety nie jest przez niego wystarczająco asekurowany i pomimo, że da się go do niego używać, to nie mam zamiaru ryzykować. Nauczyłem się przy okazji iPhone’a wyciągać z niego jedną ręką…

Twelve South HiRise Deluxe00003

W międzyczasie pojawił się HiRise Deluxe dla iPhone’a i iPada, a jako, że nie mam nic obok swojego biurka to przy pierwszej okazji nabędę go bez wahania. Ale miałem o czym innym… Otóż już w maju będzie dostępny HiRise dla Apple Watcha, którego również kupię.

TwelveSouth HiRise for Apple Watch 02

Design zapowiada się interesująco, a Twelve South zabezpieczyła punkty kontaktu z zegarkiem gumą i/lub silikonem, aby nic się nie rysowało. Ładowanie odbywa się magnetycznie i wykorzystywany jest do tego oryginalny kabel Apple. Ciekawostką jest skórzana wstawka na podstawie, za stojakiem, który ma służyć do opierania na niej paska zegarka. Spodziewam się jakości wykonania na poziomie ich pozostałych produktów, czyli bez zastrzeżeń.

HiRise dla Apple Watcha

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • rience

    Mam takie pytanie – skuszony dobrą recenzją kupiłem jakiś czas temu HiRise. Niestety – jakość wykonania wydaje mi się kiepska. Po kilku dniach – muszę otwierać go z tyłu, ‚wciągać’ znowu kabel z powrotem bo każdorazowe wyjęcie telefonu go ‚wyciąga’. Czy ja mam jakąś felerną wersję?

  • U mnie kabel nie drgnie nawet. Znaczy wtyczka. Może coś źle złożyłeś?

  • rience

    Kurcze, sprawdzałem kilka razy. Kupiłem w Amazonie, nie ze strony producenta także zacząłem podejrzewać, że może jakaś podróbka bo dużo słyszałem o jakości wykonania ich produktów. Spróbuję jeszcze zareklamować w takim razie jeśli mówisz, że u Ciebie jest w porządku. Dzięki.