Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Writer Pro dla Mac – jest wersja trialowa

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Korzystam z produktu Information Architects od jego premiery. Przesiadłem się na niego w całości z iA Writera i Byword wkrótce po premierze i dzisiaj używam praktycznie do wszystkiego. Co więcej, zastąpił mi również tymczasowo Vesper do robienia krótkich notatek [App Store link].

Mój obecny workflow dotyczący pisania opisałem bardziej szczegółowo dwa miesiące temu, podczas urlopu. W dużym skrócie, polegam wszędzie na iA Writer Pro – na iPhonie, iPadzie i Mac. Na iPhonie tworzę notatki i zapisuję je w iCloud Drive. Nad pomysłami pracuję też na iPadzie i Macu, a jak całość jest gotowa do publikacji to przenoszę plik na Dropboxa do odpowiedniego folderu. Nie wyobrażam sobie obecnie innego sposobu pracy, chociaż ostatnio rozważam zastąpienie Writera Pro aplikacją BBEdit 111.

Niezależnie od tego, Writer Pro nie jest tani, i z tego powodu wiele osób powstrzymuje się z jego zakupem – nadal polecam go gorąco, bo zwrócił mi się już kilkunastokrotnie samą wygodą i stylem. O ile iOS nie przewiduje wersji próbnych aplikacji o tyle jest to możliwe na Mac i iA w końcu o to zadbał – na ich stronie można pobrać ograniczonego Writera Pro do testów. Pobawcie się i testujcie póki jest okazja – może się w końcu przekonacie.

Writer Pro – iOS
Writer Pro – Mac
Writer Pro Trial – Mac

  1. Nie jest dostępny w Mac App Store z paru względów – wersję 11 należy kupić bezpośrednio ze strony twórców.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.