Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nieoficjalnie: iPhone 6 pojawi się w Polsce na początku października 2014

· Wojtek Pietrusiewicz · 9 komentarzy

Nieoficjalnie dowiedziałem się dzisiaj, że iPhone 6 nie trafi do Polski w pierwszej turze. Powinno zatem wszystko wyglądać tradycyjnie jak przy wszystkich wcześniejszych premierach – otrzymamy go z lekkim opóźnieniem. Jak bardzo? Nie ma tragedii…

W zeszłym roku, podczas premiery modeli 5S i 5C, Polska załapała się do drugiej tury razem z wieloma innymi krajami. Tak ma też być i w tym roku. W 2013 roku druga tura składała się z następujących państw:

Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia Finlandia, Antyle Francuskie, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Llitwa, Liechtenstein, Łotwa, Luksemburg, Macau, Malta, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Reunion Island, Rumunia, Rosja, Słowacja, Słowenia, Południowa Korea, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan i Tajlandia.

Przyszło nam wtedy czekać ciut ponad miesiąc – premiera pierwszej tury odbyła się 20/9/2013, a drugiej dopiero 25/10/2013. W tym roku, rzekomo, czas oczekiwania wyniesie jedynie dwa tygodnie. Oznaczałoby, jeśli informacja okaże się prawdziwa, że iPhone 6 w Polsce będzie dostępny w pierwszym tygodniu października, prawdopodobnie 3/10/2014. To wszystko oczywiście przy założeniu, że premiera światowa odbędzie się 19/9/2014.

Źródło: własne

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.