Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Tweetbot 1.6 dla Mac uaktualniony o wsparcie dla wielu zdjęć

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Todd Thomas z Tapbots uaktualnił Tweetbota dla Mac do wersji 1.6 jakieś 14 godzin temu. Oprócz odpowiedniego oznaczenia filmów z Instagramu, aby nie mylić ich ze zdjęciami, oraz bugfixów dodano również wsparcie dla nowych funkcji API Twittera.

Tweetbot for Mac 1.6 heroNajważniejszą nowością jest oczywiście wyświetlanie większej ilości zdjęć w tweetach. Na lewym screenie widać jak nakładają się one na siebie, w formie stosu, jeśli mamy ustawione „małe” zdjęcia na timelinie. Na środkowym screenie jest przykład z dużego ustawienia, a na prawym z kolei szczegóły danego tweeta. W tym widoku zdjęcia się przewijają automatycznie jeśli nie zrobimy tego samemu, w pętli.

Często pytacie się czy warto kupować Tweetbota dla Mac skoro nadchodzi Yosemite. Zależy, ale ja kupiłbym go dzisiaj bez wahania. Po pierwsze, patrząc na to jak grzebią się a Tweetbotem 3 dla iPada, to nie zdziwię się jeśli wersja na Mac pojawi się późno w przyszłym roku. Po drugie, do premiery Yosemite jeszcze kilka ładnych miesięcy… a czekać można w nieskończoność. Pomyślcie o ile życie Wam ułatwi obecna wersja dopóki nie pojawi się nowsza… Oczywiście jest też taka opcja, ze względu na wysoką cenę Tweetbota dla Mac, że update będzie darmowy dla obecnych userów… ale to tylko moje przypuszczenia.

Tweetbot 3 dla iPhone »
Tweetbot 2 dla iPad »
Tweetbot dla Mac »

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.