Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Tweetbot for Mac i iPhone uaktualnione

· Wojtek Pietrusiewicz · 8 komentarzy

Tweetbot dla OS X oraz dla iPhone wczoraj otrzymały uaktualnienia, wkrótce po tym jak wspomniał o nich Todd dla Twitterze. Po pierwsze i przede wszystkim, prosił o cierpliwość – Tweetbot 2.0 dla Mac jest w drodze i wkrótce będzie gotowy. Nie mogę się już doczekać tego dnia…

Wersja dla OS X otrzymała wsparcie dla animowanych GIF-ów i filmów oraz poprawiono zarządzanie miejscem na dysku oraz użyciem pamięci. Z tym pierwszym nigdy nie miałem większych problemów, ale wiem że tacy ludzie istnieją. Ba! Nawet powstał cache cleaner dla niego – do znalezienia na GitHubie. Znacznie jednak ważniejszy jest fakt, że Tweetbot dla iPhone’a również otrzymał te poprawki – na mobilnych urządzeniach miejsce jest znacznie cenniejsze, szczególnie w przypadku modeli 16 GB.

Dzień, w którym pojawi się Tweetbot 2.0 dla OS X i nowy Tweetbot dla iPada będzie niewątpliwie dla mnie bardzo szczęśliwą chwilą.

Na imię mam Wojtek i jestem uzależniony od Tweetbota. Korzystam z niego od wersji 1.0 od ponad trzech lub czterech lat i nie mam zamiaru tego zmieniać.

Tweetbot 3 dla iPhone »
Tweetbot 2 dla iPad »
Tweetbot dla Mac »

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.