Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Retro Rocket Network – miejsce dla naszych podcastów

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Niektórzy z Was zapewne zauważyli, że dzisiaj pośpiesznie uruchomiliśmy Retro Rocket Network – platformę, z której chcemy serwować „nasze” podcasty. Specjalnie nie miałem wyjścia – Bartek dotrzymał słowa i nagrał wraz z redaktorami Android Magazine pierwszy odcinek AndroidNow, więc nie pozostało mi nic jak spędzić pół dnia na dopracowywaniu detali, chociaż zdaję sobie sprawę, że nie wszystko jest w 100% gotowe.

Najważniejszy dla mnie jest fakt, że udało mi się w całości przenieść serwowanie Nadgryzionych na RRN, więc kolejne odcinki będą już publikowane tam. Niestety nie wszystko jest tak jak być powinno – z jakiegoś powodu iTunes nie odświeżył jeszcze feedu RSS Nadgryzionych i nadal kieruje tutaj na Makowe ABC – mam nadzieję, że uda mi się to wkrótce rozwiązać, bo to spory problem. W każdym razie jest uruchomiony przekierowanie 301, więc wszystkim subskrybującym powinno prawidłowo przełączyć adres na nowy. Więcej szczegółów w temacie znajdziecie w najnowszym odcinku Nadgryzionych. Jeśli macie natomiast jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem, to zapraszam do komentarzy.

Ale miałem o RRN …

Retro Rocket Network to nasza platforma dla podcastów powiązanych z naszym światem Apple i Androida – Android Magazine, iMagazine, iPod.info.pl i MakoweABC.pl. Dopóki byli tylko Nadgryzieni, to nie było z tym problemu, ale wraz z kolejnymi podcastami ciężko było zapanować nad całością. Stąd pomysł na RRN – wspólne miejsce i jeden panel zarządzający RSSami, oraz możliwość przedstawienia każdej pozycji z portfolio w indywidualnym świetle.

Więcej informacji o Retro Rocket Network znajdziecie tutaj, a RRN możecie też śledzić na Facebooku i Twitterze.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.