Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Napięcie w Fifty Three – to Ci od Pencil

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Pencil od FiftyThree – firmy, która dała nam cudowną i darmową aplikację Paper [App Store link], która zdobyła Apple Design Award – wprowadza nową funkcję, która zmieni sposób korzystania z ich ołówka. A nazywa się ona Surface Pressure.

Surface Pressure pozwoli na bardziej naturalne szkicowanie – grubość linii będzie zależała od tego jaka powierzchnia czubka Pencil będzie przylegała do ekranu i będzie też rozpoznawana siła nacisku. Wszystko to odbywa się poprzez Bluetooth LE, więc kompatybilność ogranicza się do iPada 3, 4, Mini, Mini z Retiną oraz najnowszego Air.

Jedzie jeden czarny i jeden walnut. Nie mogę się już doczekać.

Czekam obecnie na swojego Pencil, którego do Polski niestety nie jest łatwo zamówić. Jadą do mnie dwa z dwóch różnych źródeł dzięki uprzejmości dwóch twitterowiczów, których nie wymienię, żebyście przypadkiem nie zasypali ich prośbami… Jedzie jeden czarny i jeden walnut. Nie mogę się już doczekać.

Nowa funkcja pojawi się wraz z debiutem iOS 8, którego nowe API umożliwiają wprowadzenie tej funkcji. A tymczasem, jeśli jeszcze nie macie Paper to koniecznie go pobierzcie.

Paper by FiftyThree »

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.