Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Odkrywamy: Kenia 2012 – aplikacja zgłoszona do App Store

· Wojtek Pietrusiewicz · 11 komentarzy

Przez ostatnich kilka dni w każdej wolnej chwili siedziałem nad dokończeniem aplikacji, którą rozgrzebałem kilka miesięcy temu. Przyznaję, że zabierałem się do tego jak pies do jeża, ale wolne 30 minut tu czy 45 minut tam odstraszało – zacznę i znowu nie dokończę… Po dzisiejszym dniu prawdopodobnie będę nadrabiał zaległości, ale wersja 1.0 została wrzucona na serwery Apple.

Tak po prawdzie to już 1.0.3, bo w międzyczasie dokonałem jeszcze kilka ostatnich poprawek. Niestety, w środku jest jeden cholery element, z którego nie jestem zadowolony. To między innymi przez niego przez tak długo byłem w kropce – nie wiedziałem jak go rozwiązać. Nadszedł jednak czas, aby powiedzieć dość i wypuścić app na świat. Z czasem, pod wpływem odpowiedniej inspiracji, poprawię go. A przynajmniej tak sobie wmawiam…

Odkrywamy-Kenia-2012-demo-2000px

Dla tych z Was, którzy nie są w temacie – to będzie album moich zdjęć z naszego wyjazdu do Kenii z 2012 roku, uzupełniony o treści i wiedzę wynikającą z naszych doświadczeń. Nic nadzwyczajnego, ale zawsze chciałem to zrobić.


Teraz czekam już tylko aż Apple zatwierdzi (lub odrzuci) album… Trzymajcie kciuki.

P.S. Chciałbym bardzo podziękować Kamilowi Tatara za ikonę aplikacji!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.