Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Apple potwierdziło keynote na WWDC – będzie nowy hardware?

· Wojtek Pietrusiewicz · 24 komentarze

Apple dzisiaj uaktualniło aplikację WWDC [App Store link] i zgodnie z terminarzem w niej, wiemy dokładnie kiedy odbędzie się keynote – zgodnie z przewidywaniami jest to dnia 2/06/2014 o godzinie 10:00 PST, czyli 19:00 CET, który obowiązuje między innymi w Polsce.

Tradycyjnie już możemy spodziewać się prowadzących w postaci Tima Cooka, Craiga Federighi oraz Eddiego Cue – dwaj ostatni Panowie z pewnością będą mieli sporo ciekawych rzeczy do powiedzenia na temat OS X (10.10) oraz iOS 8.

Najciekawszą informacją jest jednak to, że źródła Marka Gurmana sugerują iż będzie nowy hardware – przewidują przede wszystkim nowe MacBooki Air z Retiną, ale być może również Apple TV i/lub iWatch. To zaskakujące o tyle, że mityczne rMBA rzekomo miały się raczej pojawić pod koniec roku…

Niezależnie od tego co się będzie działo na scenie my Was będziemy zapraszali do Warszawy na wspólne oglądanie oraz być może na kilka niespodzianek do miejsca, gdzie zmieszczą się wszyscy chętni (chyba po raz pierwszzy). Termin rezerwujcie, ale ciii… nie mówcie nikomu!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.