Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Odświeżony MacBook Air (early 2014?) prawie potwierdzony

· Wojtek Pietrusiewicz · 8 komentarzy

Od paru dni krążą plotki o odświeżeniu MacBooków Air. Mark Gurman praktycznie potwierdził tę informację przed paroma godzinami. Przed godziną zrobił to jeszcze bardziej oficjalnie wraz ze szczegółami zmian w nowych modelach.

newair

Nowe Airy, które prawdopodobnie będą nazwane early 2014, o ile w ogóle Apple przyzna się do tej zmiany oficjalnie, otrzymają nowsze Haswelle, które Intel niedawno wypuścił. Powyższe zdjęcie ilustruje zmianę w podstawowym modelu z i5 1.3 GHz na 1.4 GHz (Turbo Boost również wzrasta o 0.1 GHz). Nie ma żadnych innych zmian w specyfikacji, włączając w to port Thunderbolt. Modele BTO powinny mieć i7 1.8 GHz zamiast 1.7 GHz.


Spodziewałbym się, że nowa linia MacBooków Air, z ekranami Retina i w rozmiarze (być może tylko) 12″, która scaliłby linię do jednego modelu, pojawi się w trzecim lub czwartym kwartale br. To dopiero ten komputer zaprezentowałby nowy design, który najprawdopodobniej będzie mniejszy gabarytowo niż obecna 11-tka. Mam nadzieję, że moje przypuszczenia i marzenia, częściowo oparte o plotki, się spełnią, bo to może być naprawdę boski komputer.

Źródło i zdjęcie: Mark Gurman na 9to5Mac

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.