Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

CarPlay – różne implementacje – Ferrari vs. Mercedes [wideo]

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

Jeśli jeszcze nie widzieliście, to polecam w szczególności film z Ferrari – jest znacznie bardziej szczegółowy. Liczę na to, że dzisiaj jeszcze zdążę wrzucić film z Volvo, który ma lepsze rozwiązania od poniższych.

Materiał nagrany przez Sebastiana Serwina.

P.S. Kolor tego Ferrari dobrze pasuje do Makowego.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Kuba

  Ten mercedes z wyświetlaczem wygląda jak spod ręki wiejskiego tunera. Nie mogli go jakoś dyskretniej umieścić?

 • Łukasz

  Jak oglądałem film z Ferrari to wyświetliła mi się reklama 5s ze sloganem „Tak wygląda postęp”. Znakomicie, mimo iż przypadkowo podsumowało to obraz przed moimi oczyma. Nie ma co się oszukiwać, tak głęboka integracja smartfonów z samochodami musiała nastąpić. Wcześniej była tylko namiastka tego co dziś staje się faktem. Czekam aż Google stworzy swój system, jednocześnie przemawiając głosem swoich fanów, że Apple nie wymyśliło nic nowego. Może i nie wymyśliło, ale stworzyło coś genialnego w swojej prostocie używając dostępnych już technologii. To że ludzkość znała w dalekiej przeszłości ogień, wodę, i roślinę nazywaną herbatą, nie znaczy, że znała to, co dziś jest spożywane w ogromnych ilościach na całym świecie. Think Different!

 • Patryk Wikaliński

  Na początku podchodziłem dosyć sceptycznie do CarPlay, ale teraz coraz bardziej mi się podoba. Bardzo dobry materiał. Usłyszeć „for iMagazine in Poland” bezcenne

 • KNLA

  Super dzingiel iMAG!

 • Żartujesz prawda? :)