Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nazywa się Maciej, zrobił jailbreak i zmienił hasło roota; a Ty? →

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Maciek Skrzypczak:

Wczoraj oficjalnie to zrobiłem… Przeszedłem na Ciemną Stronę Mocy – wykonałem JailBreak na swoim iPhonie 5. I nie żałuję. iOS 7 wreszcie stał się dla mnie systemem idealnym.

Maciek zmienił domyślne hasło roota w swoim telefonie po zrobieniu roota. Jeśli nie zrobiliście tego jeszcze to sugeruję zapoznać się z tym poradnikiem.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Leesiuu

  done :)
  Po tej operacji można odinstalować Terminal?

 • Tak.

 • ookris

  OK, wszystko wygląda fajnie. Tweeki zapewne znacząco usprawnią pracę z iP ale, ja już zdążyłem się przyzwyczaić do iOS7 i jego ograniczeń. JB, instalowanie „usprawnień” oraz nauka wszystkiego od początku nie bardzo mi się widzi. I jak ktoś już wspomniał w komentarzach na iMagazine:

  „Z JB mam jeden wielki problem.Z jednej strony wszystkie tweaki i dodatki, które oferuje są fajne, czasem znacznie ułatwiają życie. OS staje się jeszcze lepszy.
  Z drugiej strony jednak nigdy nie wiesz, która wersja OS jest tą ostatnią, którą da się złamać i ile będziesz musiał czekać na kolejnego JB. Przyzwyczaisz się do pewnych rozwiązań, wydasz kilka dolców na soft a może się okazać, że na nowym iPhone JB już nie zrobisz.”

  Ja mam dokładnie tak samo. A po ostatniej zadymie jaka towarzyszyła wydaniu JB dla iOS 7 wolę się raczej wstrzymać.