Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nowe ikony aplikacji Apple pod iOS 7

· Wojtek Pietrusiewicz · 21 komentarzy

Na tej stronie Apple, w sekcji poświęconej powyższym aplikacjom, przez moment pojawiły się nowe ikony. Jeśli pamiętacie, nie wszystkie programy wydane przez firmę z Cupertino otrzymały nowe ikony na czas premiery.

Tym razem wszystkie wolne ręce zostały zaciągnięte do prac nad samym iOS 7 i podejrzewam, że najzwyczajniej na świecie nie starczyło im czasu.

To „przeoczenie” wynikało najprawdopodobniej z dwóch faktów. Po pierwsze, wiele aplikacji jest napisanych przez pojedynczych programistów pracujących w firmie, a po ukończeniu prac mają przydzielane inne obowiązki. Zdarza się też, że wprowadzają uaktualnienia w „wolnym” czasie. Tym razem wszystkie wolne ręce zostały zaciągnięte do prac nad samym iOS 7 i podejrzewam, że najzwyczajniej na świecie nie starczyło im czasu. Jednocześnie nie do końca mogli opóźnić premierę samego iOSa ze względu na niezbędne przygotowania do premiery nowych urządzeń: iPhone’ów 5C i 5S oraz iPadów, które mają być jutro pokazane. Nie zapominajmy również o dziale Mac.

Nie spotkałem jeszcze żadnej wersji x.0 jakiegokolwiek systemu operacyjnego czy aplikacji, która działałby wzorowo – zawsze są jakieś bugi.

Jak to już bywa od wielu lat, to my jesteśmy beta-testerami najnowszych produktów oraz oprogramowania i poniekąd wynika to z naszej winy. To my chcemy wszystko „szybciej, lepiej i więcej”. To my wywieramy nacisk, żądając niemożliwego. Nie spotkałem jeszcze żadnej wersji x.0 jakiegokolwiek systemu operacyjnego, która działałaby wzorowo – zawsze są jakieś bugi. iOS 7 ma ich nadzwyczajnie dużo w porównaniu z poprzednimi wersjami i mam nadzieję, że najbliższy rok wykorzystają na wyprostowanie go, tak aby iOS 8 nie wnosił zbyt wiele nowego oraz żeby taka sytuacja ponownie nie miała miejsca.

Ale wracając do nowych ikon… podobają się Wam czy nie?

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.