Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Złoty iMagazine X / 2013 – Nasze Trzecie Urodziny! →

· Wojtek Pietrusiewicz · 6 komentarzy

Dominik Łada:

3 lata. Tak, właśnie mijają 3 lata odkąd jesteśmy z Wami. Trzy lata ciężkiej, ale bardzo satysfakcjonującej pracy całej ekipy iMagazine, aby dostarczyć Wam najlepszy i najpopularniejszy magazyn elektroniczny w Polsce. 3686… tyle stron w sumie ma cały iMagazine, nie licząc tego, urodzinowego numeru! Ale warto tworzyć taki projekt – bo pracuję z najfajniejszymi i najlepszymi redaktorami na świecie, jednocześnie mając najlepszych Czytelników!

Dziękuję Wam, droga redakcjo – każdemu z osobna.

Dziękuję też Wam, drodzy Czytelnicy – bez Was nas by nie było.

Ja również chciałbym wszystkim podziękować – zarówno redakcji jak i czytelnikom. Od pierwszego numeru w 2009 roku napisałem ponad dwieście tekstów do iMaga i dopiero jak spojrzałem do archiwum na dysku, to zrozumiałem ile tego jest. Taka ciekawostka: teksty razem ze zdjęciami i ilustracjami zajmują ponad 3.1 GB. Redakcji życzę wytrwałości, a Wam czytelnicy, przyjemności z czytania!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • MacAztek

  WOW ale sentymentalnie! Łezka poleciała :-) GRATULUJĘ nie tylko pisma (jest świetne!), ale także ludzi, jacy koło tego się pojawili! Fajnie! Życzę kolejnych 3 latek!

 • Dzięki Tomku. :)

 • Leesiuu

  Dzięki ! Od kiedy kupiłem pierwszy sprzęt Appla [3GS prawie 2 lata temu] coraz więcej interesowałem się tą firmą i trafiłem tu, na blog jak i na iMaga. Zawsze świetnie się go czyta, wszystko jest przejrzyste i dobrze napisane. Tak trzymać!

 • Leesiuu

  Jedyne co bym sobie mógł życzyć to szybszej aplikacji – nie wiem, jakoś te półki się zacinają [przewijając góra/dół numery] jak i strony, kiedy się przełączamy między nimi renderowanie nie jest natychmiastowe ;)

 • Soon.

 • Leesiuu

  no to super :)