Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iMagazine 7/2015 – wyjątkowy podwójny numer!!!

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

Trudno mi wyrazić jak bardzo cieszę się z lipcowego wydania iMagazine, z w zasadzie dwóch!

Po pierwsze, mamy tak cudowną ekipę w redakcji, że muszę im wszystkim podziękować za wszystko – trudno mi to opisać słowami, więc powiem po prostu: Dziękuję!

Po drugie, zamiast jednego numeru wydaliśmy dwa – oba mają genialne treści, do których Was gorąco zapraszam. Są felietony, kino, recenzje, aplikacje, sprzęt, zestawienia, tanie latanie, podróże i wiele więcej. Jest też skrócony opis mojego ostatniego wyjazdu do Maroka wraz ze zdjęciami. Starałem się w nim wytłumaczyć wszystko od A do Z, abyście i Wy nie bali się sami polecić do tego zaskakująco przyjaznego kraju.

Wracając do zawartości iMagazine – jak widać nie ograniczamy się tylko do tematów technologicznych, bo życie składa się z wielu innych cudownych aspektów, które pośrednio lub bezpośrednio łączą się z nią. Technologia nas otacza, wyjeżdżamy z nią na urlop, bierzemy czasami do łóżka, pod prysznic, do pracy czy na spacer. Oglądamy na niej filmy, czytamy książki i słuchamy muzyki. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie!

Podpowiem jeszcze tylko na koniec, że zdjęcie na okładce prawej, czyli dodatku specjalnego, jest autorstwa Jarka Cały. Przybijcie mu piątkę przy okazji.

Prawie bym zapomniał! Jeśli jeszcze nie wiecie to iMagazine dla iPhone’a i iPada ostatnio zostało uaktualnione! Jeśli Wam odpowiada to będzie nam bardzo miło za dużo gwiazdek w App Store.

A teraz wracam do słuchania Apple Music, którego też znajdziecie mnóstwo w obu wydaniach!

iMagazine w App Store – iPhone / iPad – za darmo
iMagazine PDF – za darmo po zapisaniu się do newslettera (nie spamujemy!) →

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.