Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

To co się dzieje w Syrii →

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

Jacek Kowalski:

Syryjska armia w środę rano w regionie Damaszku użyła „trującego gazu” – poinformowała tamtejsza opozycja. Mówi się nawet o 1300 zabitych. W sieci pojawiają się wstrząsające zdjęcia i filmy z masakry, lecz władze wszystkiemu zaprzeczają. Zwołano pilne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa ONZ.

Absolutnie przerażające i tragiczne.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Marcin Dmochowski

  A najgorsze, że zbierze się rada ONZ, podebatuje, i nic z tego nie wyjdzie. Nie mają żadnej mocy, poza mocą „potępienia”

 • Martin

  No masakra się tam dzieje. Znam parę osób z Syrii którzy pracują i mieszkają tak jak ja na Cyprze i to co czasami mówią to jakaś masakra. Włosy się jeżą na głowie.

 • Zauważcie co działo się w Libii. Okazało się, że bezwzględny dyktator Kaddafi był człowiekiem bardzo tolerancyjnym, który dbał o swój naród jak nikt inny. Ostatni bastion wolności runął na naszych oczach.
  Jak jest w Syrii? Znajomi chrześcijanie, społeczności zborowe są przerażone bo kraj w miarę tolerancyjny zamieni się w islamskie piekło. Może inaczej. Do władzy dojdzie najsilniejszy klan i on będzie rządzić krajem. Prawa nie będzie, swobód też nie będzie. Sytuacja się pogorszy. Kraj walczy z klanami, nie z rebeliantami. To, co piszą media zachodnie możecie wsadzić między bajki. Prawdy nigdy się nie dowiecie.

 • Jonasz Sowada

  A Błękitne Berety? Poza tym i tak niedługo wkroczy NATO. Kwestia czasu.

 • Maciej Czechowski

  Świat patrzy,świat milczy – nihil novi sub sole.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludob%C3%B3jstwo_w_Rwandzie