Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nexus 7.2 w rękach Davida Pierce’a →

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Często czytam recenzje produktów, które sam recenzuję, po to, aby poznać spojrzenie innych na dany produkt oraz aby poznać ich preferencje. Dzięki temu lepiej potrafię ocenić jaką wagę przykładają do pewnych cech. Davida akurat cenię za szczegółowość.

There are still some noticeable problems — somehow Google still can’t figure out how scrolling animations work, so the Play Store is as jittery as ever — but there’s no question that the Nexus 7 is one of the fastest, smoothest Android tablets I’ve ever used. At least part of that is the hardware, though.

David nie przykłada takiej wagi jak ja do płynności scrollowania urządzeń, ale skoro zwrócił uwagę na problemy z powyższym, to podejrzewam, że mnie wkurzy to jak cholera. Drugim problemem jest jego wydajność, porównywalna z konkurencją, ale nie przewyższająca ich w jakimkolwiek stopniu. Za to ten ekran — to zdecydowanie wisienka na torcie … Obejrzyjcie sobie też wideo — proporcje całości są rzeczywiście komiczne, nawet w porównaniu z Nexusem 7.1.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.