Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Google Glass w praktyce →

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Sean Hollister:

What the $1,500 Explorer Edition currently provides, though, is far too little information that relies far too heavily on my phone for even the little it does have to offer. With an integrated cell modem and more thought into how to make things I need accessible on that tiny screen, there’s loads of potential.

Jeszcze daleka droga zanim Glass stanie się czymś przydatny w codziennym życiu. Tutaj widać różnicę w filozofii względem Apple — firma z Cupertino wypuściłaby ten produkt dopiero jakby był gotowy i dopracowany, bateria trzymałaby 10 godzin, a wbudowany modem miałby LTE. Droga obrana przez Google’a również jest ciekawa, ale frustrują mnie niedopracowane produkty.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • mef

    Apple też produkuje produkty niedopracowane, po prostu są mniej niedopracowane niż konkurencja.

  • Darek

    właśnie, nie zapominajmy, że było pare rzeczy, które wyszło w wersji beta: siri, imessage pod osx

  • Z tym modemem LTE to chyba trochę na wyrost – pierwszy iPhone wszedł przecież na rynek z EDGE, kiedy 3G nie było jakąś kosmiczną technologią, 3G był chyba w okolicach H+, a LTE obsługiwały smartfony z Androidem przed „Piątką”. IMO Apple, zgodnie ze swoją filozofią, zrobiłoby to tak, żeby miało sens w danej chwili, czyli dało np. H+ zamiast LTE, jeśli to właśnie H+ zapewni w danym okresie wystarczającą prędkość przy uszanowaniu pozostałych parametrów (bateria, temperatura, stabilność, etc). Ale to tylko IMO ;-)

  • Pamiętaj że w USA 3G działa jak krew z nosa. Niewiele lepiej od naszego Edge.