Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Film z otwarcia Apple Store w Berlinie [video]

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Maciek „Angor” był na tyle miły, że podesłał film nagrany podczas otwarcia Apple Store w Berlinie. Dziękuję Maćku.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Korzystając z majówkowego wypadku do Berlina, byłem w tym Apple Store dzień przed otwarciem, już troszkę ludzi było. Ale nie za wiele. Potem dzień po otwarciu. Duży i ładny, w starej kamienicy w pełni odnowionej. Powierzchniowo mniej więcej jak AS w Covent Garden w Londynie.

    Niedaleko A.S. był namiot jakiegoś niemieckiego telekoma mocno promujący Samsunga G4, kawałek dalej było stoisko samego Samsunga też z SG4, Note i tabletami (kolorowe balony, hostessy, monitory full wypas). Generalnie ludzi była przy tym garstka, nie tylko w porównaniu z tłumem w A.S, ale nawet z liczbą ludzi przed A.S. stojących-po otwarciu A.S!- na szerokim chodniku i po prostu rozmawiających.

    W samym Apple Store bardzo dużo ludzi i sporo kupujących. Widziałem np. jak taka ładna sprzedawczyni sprzedała w ciągu +- 10 minut MacBooki Retina 15. Trzy sztuki. I bynajmniej nie był to odosobniony rezultat. Wniosek jest oczywisty: „prawdziwy” Apple Store w Polsce szybko nie powstanie – Polska jest za biedna na taką skalę zakupów. Chyba że zrobią coś w formacie iSpota z własnym szyldem.

  • Nie rozumiem takiego zachowania. Skąd tyle ekscytacji i emocji? Apple nie pokazało nic nowego, wszystkie sklepy są w podobnym klimacie. Może ja jestem jakiś dziwny. Dla mnie to tylko otwarcie sklepu i tyle.

  • Rozumiem doskonale. Ja nie cierpię budyniu, jego smak i zapach prześladuje mnie od dzieciństwa. Pomimo wielu możliwości, producenci budyniu od lat nie pokazali nic nowego. Może ja jestem jakiś dziwny. Nigdy jednak nie sądziłem, że forum miłośników budyniu może być dobrym miejscem na dzielenie się taką opinią…