Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Zobacz jak działa Facebook Home [hands-on video]

· Wojtek Pietrusiewicz · 7 komentarzy

Jeśli jeszcze nie widzieliście jak działa Facebook Home to musicie koniecznie obejrzeć poniższy film. The Verge spędziło z nim blisko kwadrans i muszę już z góry powiedzieć, że jestem pod dużym wrażeniem ile wysiłku włożono w dopracowanie całości. Na szczególną uwagę zasługuje płynność wszystkich animacji oraz responsywność na dotyk. HTC First z tą nakładką wydaje się działać znacznie szybciej niż mój własny Nexus 4, który ma dwukrotnie więcej rdzeni w lepszym SoC. Facebook Home, przynajmniej na dzień dzisiejszy i w moim przypadku, całkowicie przyćmił Androida oraz wszelkie nakładki, włączając w to Sense 5 w HTC One1.

  1. No może poza Zoe.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Pominę już samego Facebooka, którego może nie nienawidzę ale lubię coraz mniej, i przyznam że to wygląda naprawdę dobrze! Podoba mi się, choć pewnie nie na tyle bym chciał to mieć. Mam jednak nadzieję, że dzięki temu Apple się przyłoży i iOS 7 nabierze naprawdę dużo świeżości.

  • Jak nie lubię facebooka tak pokazali, że potrafią stworzyć coś ciekawego. Ale niestety to wciąż Android.

  • jest juz do sciagniecia? (poza official? Tak jak swojego czasu filpboard) 12sty daleko ;)

  • Chyba nie.

  • Pingback: Benir blog / Facebook Home na HTC First()

  • Całkiem bez sensu.Chyba,że ktoś tak utożsamia sie z Facebookiem tak bardzo, że zwykły android mu nie wystarczy.

  • MDW2

    Dla mnie Facebook to tylko mało istotny portal społecznościowy. Zaglądam tam od czasu do czasu gdy wszystkie RSSy i Twittery „przelecę”. Nie przepadam za Facebookiem ale czasem jest po prostu użyteczny. No ale w momencie gdy z niego wychodzę nie chcę żeby mi się pętał pod nogami. :) Jak chcę to tam zaglądam. Wystarczą mi powiadomienia z Facebooka. To i tak duża ingerencja w mój rytm. :)