Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Recenzja iPada mini autorstwa Grubera →

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

John Gruber:

For anyone else — those who own an older iPad 1 or 2, and those who have yet to buy their first iPad — the iPad Mini’s display will garner no complaints. I prefer the Mini over the full-size iPad in every single regard other than display resolution, and though I (and many of you) obsess over display resolution, it’s not an issue in the mass market.

Najsłabszym punktem, co już kolejny recenzent podkreśla, to słabe doświadczenia przy pisaniu w trybie poziomym – trzeba używać kciuków zamiast wszystkich palców. To i tak znacznie lepiej niż Nexus 7, które w tym ustawieniu był dla mnie kompletnie bezużyteczny. Co ciekawe – Gruber przesiada się z iPada 3 na mini, pomimo braku Retiny.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • marksimus

    Porażające jaki ten iPad mini jest funkcjonalny i fajny pomimo tego, że ma kiepskie stare bebechy fatalny ekran z pikselami wielkości dropsa i wymiary dzięki, którym nie jest w ogóle mobilny nie wchodząc w jakąkolwiek standardową kieszeń chyba, że ktoś sobie taki worek do garderoby sam doszyje, trzeba go nosić w torbie tak samo jak tablety 10” i notebooki… za jaki ten nexus 7 pomimo lepszych bebechów i świetnego ekranu jest w pionie nieużywalny a w poziomie bezużyteczny… złom i tyle – a te wszystkie pozytywne recenzje to musiał być googlowy sponsorowany przekręt… Co by nie gadać cała ta sprawa to czysty AMEJZIG!