Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Cenzura! Cham! Burak! Mój komentarz został skasowany!

· Wojtek Pietrusiewicz · 19 komentarzy

Część z Was lubi komentować, z najprzeróżniejszych powodów. Część z Was lubi trollować, bo Wam się nudzi i lubicie kogoś zgnoić. Praktycznie każdy kto trafi do spamu narzeka, że jest cenzura. Czas parę rzeczy wyjaśnić, drogi czytelniku …

  1. Jeśli nie dokończyłeś rejestracji i nie potwierdziłeś emaila w DISQUS, to Twój komentarz z automatu trafia do spamu. Dotyczy to również Android Magazine oraz iMagazine.
  2. Jeśli Twój komentarz nic nie wnosi do tematu to go często-gęsto kasuję. Chyba, że mi się nie chce.
  3. Jeśli mnie obrażasz w chamski czy bezczelny sposób to dostajesz bana i kasuję komentarz – chyba nie spodziewasz się niczego innego? Oskarżanie mnie w tym momencie o cenzurę jest zwyczajnie głupie. Następny razem napisz coś sensownego … Oh wait.
  4. Jeśli krytykujesz coś bez podania jakiejkolwiek argumentacji to, zależnie od humoru, poproszę o argumentację lub potraktuję jako trollowanie. Chcesz krytykować? Zadaj sobie trud i uzasadnij co, dlaczego, jak, gdzie i przez kogo. Przede wszystkim pozwoli to na dalszą dyskusję.
  5. Spam przeglądam raz dziennie, a czasami rzadziej.
  6. Komentarze != demokracji.

W wielkim skrócie – kasuję wszystko co jest atakiem lub trollingiem bez żadnych merytorycznych podstaw. Mam wystarczająco dużo pracy, stresów i innych zmartwień, abym jeszcze miał się przejmować pryszczatym nastolatkiem, który czuje się ważny dzięki anonimowości w internecie. Tak – dostałeś już bana. Z góry natomiast dziękuję za komentarze, które wnoszą cokolwiek do dyskusji.

A tak swoją drogą – co fajnego znaleźliście pod choinką?

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.