Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Bajki na iPada [oraz kody dla czytelników]

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Temat Bajek na iPada ostatnio jest bardzo popularny – nie da się ukryć, że dzieciaków wciąga interakcja z tym urządzeniem, ale mam mieszane uczucia do funkcji automatycznego czytania ich przez wbudowanego lektora. Na szczęście większość pozycji ma możliwość obsługi ręcznej, gdzie głosem przewodnim staje się osoba, która powinna być najważniejsza dla naszej pociechy – Mama lub Tata. Rodzice – czytajcie wszelkie bajki swoim dzieciom bez tych wspomagaczy. To ważne.

Wyraziwszy własne zdanie, zapraszam Was do zapoznania się z ofertą Bajki na iPada, w skład którego wchodzą takie pozycje jak Smok Wawelski, Kopciuszek, Kot w Butach, Czerwony Kapturek czy Śpiąca Królewna. Dzięki życzyliwości Anety, mam również do rozdania kilka promo kodów na trzy z nich – będą pojawiały się na Facebooku w trakcie dzisiejszego dnia.

Informacja prasowa

Nowe życie zostało tchnięte w zakurzone księgi baśni i legend. Bajki na iPada to seria dziecięcej klasyki w wyśmienitym wydaniu na iPada. Krzysztof Kowalewski, Anna Seniuk i plejada innych gwiazd polskiego aktorstwa stworzyła wspaniałe spektakle, które bawią i wzruszają.

Bajki na iPada łączą zalety tradycyjnej książki, audiobooka, a także interaktywnej aplikacji multimedialnej. Dzięki temu przeżycie związane z historią staje się bogatsze, a klasyczne opowieści budzą jeszcze żywsze emocje.

Słuchając, jak aktorzy czytają baśnie, dziecko może z łatwością śledzić tekst, dzięki opcji podświetlenia odpowiednich partii tekstu. Pomaga to pozostać skupionym na historii, a także uczyć się czytać. Jeśli jednak rodzic woli poczytać dziecku samodzielnie, może wybrać opcję przeglądania książeczki bez lektora.

Wszystkie dzieci kochają piosenki, dlatego w każdej z książeczek została stworzona specjalna strona, na której można posłuchać piosenek z bajek. Nawet po wyłączeniu aplikacji wciąż można cieszyć się pięknie snutymi kołysankami i skocznymi przyśpiewkami bohaterów baśni, dzięki opcji odtwarzania w tle.

Bajki na iPada pozwalają odkryć na nowo fascynujące historie zanurzone w świecie magii, niesamowitych przygód oraz odwiecznej walki dobra ze złem i dostarczają najwyższej jakości przeżyć dla całej rodziny.

Dotychczas w serii ukazały się:

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • MacMario

  Drażnią mnie te konkursy na Facebooku i to zmuszanie ludzi aby mieli tam swoje konta. To tak jak by blog nie był wystarczającym medium przekazania informacji …. Jeszcze trochę to aby zrobić zakupy będę musiał mieć konto na Facebooku . Pomyśl nad tym.

 • 1. To nie konkurs tylko rozdawnictwo.
  2. Nikt Ciebie nie zmusza do pobierania darmowych kodów na aplikację.

  Niestety nie będę zaśmiecał bloga wpisami z kodami – mógłbym co prawda w komentarzach, ale tam i tu wklejam różne rzeczh.

 • MacMario

  Twoj blog i robisz co chcesz … Ja tylko zauważam pewną tendencje wśród blogerów, która conajmniej jest dla mnie dziwna . Zachęcasz a a nawet nijako zmuszasz do korzystania z serwisów społecznościowych i nie tylko Ty . Oczywiście że nie musze pobierać kodów , ale jako czytelnik twojego bloga , którego cenie za mnogość codzielnnych aktualizacji , poszkodowany jestem na dzień dobry nie posiadając konta na Facebooku , który jest dla mnie tym samym co wyśmiewany przez Ciebie Blip czy Nasza Klasa czy inne pożeracze czasu .
  I naprawde nie chodzi tu o głupi kod za 3 zł .,bo przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie cały dzień na fejsie i czekał aż rzucisz kodem ….

 • Niestety tak to dzisiaj wygląda – Facebook to największa szansa na większy exposure.