Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Bajki na iPada [oraz kody dla czytelników]

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Temat Bajek na iPada ostatnio jest bardzo popularny – nie da się ukryć, że dzieciaków wciąga interakcja z tym urządzeniem, ale mam mieszane uczucia do funkcji automatycznego czytania ich przez wbudowanego lektora. Na szczęście większość pozycji ma możliwość obsługi ręcznej, gdzie głosem przewodnim staje się osoba, która powinna być najważniejsza dla naszej pociechy – Mama lub Tata. Rodzice – czytajcie wszelkie bajki swoim dzieciom bez tych wspomagaczy. To ważne.

Wyraziwszy własne zdanie, zapraszam Was do zapoznania się z ofertą Bajki na iPada, w skład którego wchodzą takie pozycje jak Smok Wawelski, Kopciuszek, Kot w Butach, Czerwony Kapturek czy Śpiąca Królewna. Dzięki życzyliwości Anety, mam również do rozdania kilka promo kodów na trzy z nich – będą pojawiały się na Facebooku w trakcie dzisiejszego dnia.

Informacja prasowa

Nowe życie zostało tchnięte w zakurzone księgi baśni i legend. Bajki na iPada to seria dziecięcej klasyki w wyśmienitym wydaniu na iPada. Krzysztof Kowalewski, Anna Seniuk i plejada innych gwiazd polskiego aktorstwa stworzyła wspaniałe spektakle, które bawią i wzruszają.

Bajki na iPada łączą zalety tradycyjnej książki, audiobooka, a także interaktywnej aplikacji multimedialnej. Dzięki temu przeżycie związane z historią staje się bogatsze, a klasyczne opowieści budzą jeszcze żywsze emocje.

Słuchając, jak aktorzy czytają baśnie, dziecko może z łatwością śledzić tekst, dzięki opcji podświetlenia odpowiednich partii tekstu. Pomaga to pozostać skupionym na historii, a także uczyć się czytać. Jeśli jednak rodzic woli poczytać dziecku samodzielnie, może wybrać opcję przeglądania książeczki bez lektora.

Wszystkie dzieci kochają piosenki, dlatego w każdej z książeczek została stworzona specjalna strona, na której można posłuchać piosenek z bajek. Nawet po wyłączeniu aplikacji wciąż można cieszyć się pięknie snutymi kołysankami i skocznymi przyśpiewkami bohaterów baśni, dzięki opcji odtwarzania w tle.

Bajki na iPada pozwalają odkryć na nowo fascynujące historie zanurzone w świecie magii, niesamowitych przygód oraz odwiecznej walki dobra ze złem i dostarczają najwyższej jakości przeżyć dla całej rodziny.

Dotychczas w serii ukazały się:

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.