Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Podobieństwo RIM i Palm →

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Zach Epstein:

RIM is in a much better place than Palm was at that time, of course, with a much larger user base, better performance and more resources at its disposal. Despite these advantages, however, both of these stories may end up sharing the same final chapter if RIM can’t find a way to tip the scales in its favor.

Microsoft ma dzisiaj gotową platformę – Windows Phone – i nie może złapać trakcji. WebOS, pomimo że zapowiadał się rewelacyjnie, umarł. Jeśli BlackBerry nie wyciągnie asa z rękawa i nie zaprezentuje czegoś absolutnie rewolucyjnego, to włosek na którym wiszą może pęknąć.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Powiem szczerze, że windows phona zabija brak dobrych aplikacji ( mi najbardziej brakuje dropboxa, pocketa i czegoś na wzór wunderlista), BB robi dobry krok wyciągając ręce do deweloperów i o ile na materiałach jak na razie widać niewiele, to to co widać wygląda obiecująco. Trzymam kciuki za BB bo Bold 9000 był dotychczas najlepszym smartfonem z jakim miałem do czynienia.

  • A Microsoft nie wyciąga?

  • Wszyscy mają lata opóźnień. Windows Phone 7 to też były wiecznie przekładane terminy startu. A teraz czekamy na sukces. I też opóźnienia. Konkurencja też będzie mieć z tym problem. Dystans do Apple nie maleje, a powiększa się.

  • Powiadomienie nie zadziałało i nie widziałem Twojego komentarza. Powiem tak, BB dając gwarancje zarobienia 10tys$ za certyfikowaną aplikacje, pokazuje, że chce developerów i da im zarobić. Microsoft się stara nawiązywać współpracę z wielkimi studiami jak Rovio itd. ale dobrych aplikacji, ba potrzebnych, jest jak na lekarstwo ze względu na to, że w stanach dalej jest on uważany za system niszowy, na który nie warto programować, jeżeli mowa o darmowych apkach i na którym nic się nie zarobi, jeżeli mowa o apkach płatnych. Dlatego uważam, że BB poszło w lepszym kierunku. Kiedy recenzja Philips Fidelio?