Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nie będzie Sony Playstation 4 na E3

· Wojtek Pietrusiewicz · 7 komentarzy

Kaz Hirai z Sony, powiedział że firma zawsze wierzyła, że PS3 ma 10-letni cykl życia oraz że nie ma planów zaprezentowania Playstation 4 na tegorocznym E3. Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że nie będzie kłamał jeśli Sony zdecyduje się konsolę zaprezentować w jakimkolwiek innym terminie lub przy innej okazji, nawet jeśli stanie się to w bieżącym roku.

Osobiście mam szczerą nadzieję, że nic nowego w tym roku nie nadejdzie — moja stara i poczciwa PS3-ka w wersji 60GB1, kupiona w 2006 roku, właśnie jest w naprawie. Prawdopodobnie padł moduł lasera i czeka go wymiana. Szacowany koszt to niecałe 500 PLN z robocizną. Z drugiej strony … jeśli koszt naprawy wzrośnie z jakiegoś powodu2 to cieszyłbym się gdyby Sony wypuścił PS4 jutro. No … ostatecznie przed weekendem.

 1. To ten model, który ma dodatkowe porty do czytania różnych kart, np. CF, większą ilość USB oraz sprzętowe wsparcie dla gier z PSOne i PS2.
 2. Odpukać!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Anonim

  10-letni cykl? Czyli dobrze rozumiem, że PS4 możemy się spodziewać dopiero ok. 2016 czy jak? ;)

 • Na to wygląda …

 • No nie wierzę, a chciałem się przesiąść na PS4. XBOX 360 Slim to tragedia….

 • Anonim

  PS4 :)
  Podobno Sony nie chce wypaść jak w ubiegłej „epoce” next genów. Tym razem ma wypuścić następcę 3ki zaraz po premierze Xbox 720. Jak M$ nic KONKRETNEGO nie pokazał to tym bardziej Sony.

 • Anonim

  Dlaczego to jest tragedia ?

 • Przecież granie na konsolach umiera :P Nie będzie PS4, przesiadamy się na iPady i iPhone’y :P 

 • Michal Bakalarczyk

  Sony to co robi i sposob w jaki pogrywa z klientami to nic innego jak strzal w kolano z dubeltowki ;) lepiej wygladajace gry na iphonie niz na konsoli, ceny i ich gratisy sa tak uwlaczajace ze nawet nie jest mi juz smutno, sa baranami zlodziejami i marzycielami bo jesli ktos jako newsa wystawia w ich smiesznym sklepie gry po 54£ ktore w cexie pod domem moge kupic za 5£ a gratisami sa gierki ze snesa czy jeszcze mierniejsze ;) Nie chce hejtowac bo mam mase gier na PS3 ale szczerze powiem ze za ta smieciowata (w tych czasach) konsole ktora chca wspierac do 2016r ktos z sonego powinien popelnic hara kiri. Zreszta po dodaniu platnych online pass do kazdej gierki ubili wszystkie sklepy sprzedawajace gierki z drugiej reki ;)  Polałą sie żółć. Kiedys kochalem Sony i jego produkty a mam ich troche tyle ze zaczalem je wymieniac tylko dla zasady bo traktoja ludzi jak maszyne do zarabiania pieniedzy.