Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Zmieniam podejście do Facebooka

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Wielu czytelników próbuje mnie uprzyjacielnić na Facebooku, nie znając mnie kompletnie — gdzieś nawet na temat pisałem, ale za żadne skarby nie mogę znaleźć tego wpisu pisałem o tym tutaj. W każdym razie chodzi o to, że FB traktuję prywatnie — mam tam znajomych ze świata AFK1, rodzinę i tym podobne. Pojedyncze, nieznane mi osoby trafiały do listy, która generalnie blokowała praktycznie wszystko dla nich, a w szczególności zdjęcia.

Facebook jednak wprowadził subskrypcje, o których dowiecie się więcej od Pawła Opydo — udostępniłem już swój profil pod nową funkcjonalność i tam też możecie mnie śledzić. Zapewne pojawi się też więcej publicznych postów, które będziecie w stanie zobaczyć. Link do subskrybowania znajduje się zapewne gdzieś w prawym górnym rejonie okna — tutaj musicie zostawić podpowiedź, bo nie znalazłem nikogo, kogo mogę „subskrybować”.

Te zmiany nie dotyczą oczywiście moich profili na 4sq, Gowalla i tym podobnych. Przy okazji chyba już wszędzie zmieniłem sobie avatar na powyższy …

P.S. Niektórzy nie rozumieją różnicy pomiędzy prywatnym profilem na FB, a fanpagem, zatem tłumaczę: powyższe dotyczy prywatnego profilu.

  1. Inaczej zwany RL.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.