Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

F1 na Polsacie traci widzów przez nieobecność Roberta Kubicy

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

Sport.pl donosi, za badaniem TNS OBOP:

Udział stacji w ogólnej widowni oglądającej w trakcie wyścigu telewizję wynosił 14 proc. Tymczasem rok wcześniej liczba ta sięgała aż 27 proc! Oznacza, to że co czwarty włączony wówczas odbiornik w Polsce nastawiony był na Formułę 1.

Good riddance! Przypomina to sytuację z Małyszem — jak wygrywał to był bożyszczem, a jak przestał to ludzie zaczęli wieszać na nim psy.

Go away.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Anonim

  Nietety gdyby nie Kubica milt by sie Formuła 1 w Polsce za bardzo nie interesował, a gdyby nie Małysz poco nie byłoby ze skokami.Co by nie mòwić to specyficzne sporty w których często bardzo nie wile zalezy od człowieka (w Formule w dużo większym stopniu od jakości bolidu a w skokach od wiatru i warunków atmosferycznych) i to właśnie dlatego niewiele ludzi ogląda wyścigi Formuły , podobnie rzecz ma się w UK gdyby nie kierowcy tacy jak Hamilton, czy Button ten sport nigdy nie byłby popularny.

 • Nie wiem czy oglądasz, ale dzisiejszy wyścig to było szaleństwo. Pirelli wprowadziło niesamowity element do gry.

 • A może Polsat traci widzów, nie przez nieobecność Kubicy, a żenująco niski poziom relacji?

 • A to temat na zupełnie inny wpis! :-D Mnie stracili jak widać tutaj: http://www.makoweabc.pl/2011/04/ogladaj-bbc-iplayer-na-ipadzie-za-pomoca-hideip-vpn/

  Borowczyk komentując jeden z wyścigów w zeszłym sezonie:

  No i teraz Michael Schumacher wjedzie do boksu … albo nie wjedzie do boksu!

  *facepalm*

 • Anonim

  Ja po przeczytaniu w/w artykułu i moim pierwszym GP z BBC wiem że już nie ma powrotu do Polsatu. Nie da się porównać nawet tych relacji – kosmos. Tak stracili kolejnego widza…