Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Pierwsze wrażenia Fuji FinePix X100 by DPReview

· Wojtek Pietrusiewicz · 6 komentarzy

Panowie na DPReview otrzymali od Fuji przedprodukcyjny model FinePix X100 do testów … zazdroszczę im jak cholera. Staram się w sobie tłumić uczucia dotyczące tego aparatu, zbywać temat podczas rozmowy, krytykować go … ale za każdym razem powracam nieodparte wrażenie, że to cacuszko wcześniej czy później będzie moje … i podobnie jak Paweł Dworniak mam bardzo liberalne podejście do ilości środków jakie jestem w stanie przeznaczyć na takie zabawki …

Overall the X100 has an unusually consistent design philosophy, and it’s refreshing to see a camera that’s so firmly dedicated to the process of simply capturing images, without unnecessary fripperies.

Chciałem zacytować wpis ostatnim akapitem z relacji DPReview, ale pozwolę Wam ją samemu doczytać. Idealnie oddaje moje myśli na jego temat.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • nie mogę się na niego napatrzeć. Zwłaszcza na tym zdjęciu z Canonetką i Olympusem.

 • Wiem co teraz czujesz … :-)

 • …i ten mechaniczny wężyk spustowy!

 • Please. Stop. Tempting. Me.

  :-)

 • K G

  Zaczynam Was nie lubic ;) przywolujac i piszac o X100 sprawiacie, ze i sam zaczynam zmieniac zdanie. No! Jak by mi ktos go po cenie US sprowadzil to juz bym szukal sposobu na znalezienie pieniedzy na ten sprzet :).

 • Jarek Bukowski

  retro kusi :) wygląda pięknie. jeśli takie robi zdjęcia, jak wygląda, to chyba wart grzechu. Czy Apple kiedyś wypuści swój aparat? Pewnie też będzie popyt za sam design…