Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iPhone 4G — nowe zdjęcia!

· Wojtek Pietrusiewicz · 9 komentarzy

Pojawiły się kolejne zdjęcia, tym razem jeszcze bardziej szczegółowe z francuskiego BeGeek. Z tego co zorientowałem się z tłumaczeń to zostały nadesłane z wietnamskiego forum i dotyczą tej samej sztuki, o której pisałem wczoraj. Zapraszam do galerii:

No to jak? Podoba się nowy design? Niekoniecznie? Zostaw komentarz!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Maciek Bielski

  Mnie się podoba ; )

 • arms

  Jak dla mnie rewelacja, obecna forma iphona/toucha nigdy mi sie zbyt nie podobala.

 • Michał

  Jak tak to będzie wyglądać, to ja wolę 3GSa… Ale i tak będzie inaczej. Przykładem jest gniazdo na microSIM, które potwierdza że to jest tylko śmiechu warta podróbka. Po co Apple miałoby wsadzać do iPhona microSIM, o którym ludzie tak naprawdę usłyszeli dopiero po premierze iPada, albo nawet jeszcze nie mają pojęcia o istnieniu czegoś takiego? Mówię tu o ludziach, którzy nie są tak mocno wkręceni w środowisko Apple.
  W ogóle cała ta sytuacja z tym „prototypem” jest żałosna i powoli mam już jej dosyć. Na jakąkolwiek stronę o Apple bym nie wszedł, to wszędzie o tej kanciastej podróbie.. Ludzie, przestańcie!! ;) I tak będzie inaczej wyglądał nowy iPhone, bo Apple nie wypuści już czegoś co widziało tyle ludzi.

  Jedynie nie mogę się doczekać, aż po keynote powiem „a nie mówiłem?” tym wszystkim podniecającym się tym pseudoiPhonem ;)

 • Nie rozumiem — to iPad 3G też jest podróba bo ma microSIM? IMO to naturalny krok do przodu tym bardziej, że microSIMy maja sporo zalet.

  Mnie generalnie nie obchodzi kto będzie miał rację co do wygladu. Osobiście uważam, że będzie zbliżony — koszty przestawienia fabry mogłyby okazać się za duże.

 • ebeneben

  czy mi się wydaje czy on ma obwódkę wystającą ponad powierzchnię ekranu? bo placki chyba nie mają obwódki. to mogłoby całkiem nieźle chronić szkło i ewentualnie tył przed rysami

 • Nie wydaje mi się – ktoś wspomniałby o tym …

 • ebeneben

  Na zdjęciu nr 2 wydaje się wręcz wgnieciona co jeszcze ja podkreśla ale masz racje ze ktoś już by o tym napisał

 • Michał

  A ja liczę na taką obudowę:

  http://willlewis.files.wordpress.com/2009/02/new-iphone.jpg
  http://www.techdigest.tv/assets_c/2009/02/iphone-back-cover-thumb-500×338-77513.jpg

  To był wyciek chyba z tydzień przed keynote iPhona 3GS. Baaaaardzo mi się wtedy spodobała, a z pewnością taka by była obudowa, gdyby nie pojawiła się w internecie. Napis iPhone jest taki sam jak teraz w 3GSie (grubszy, srebrny), tak jak i napis z rozmiarem pamięci. Numer modelu też się zgadza (A1303).
  Byłbym bardzo zadowolony, gdyby zastosowali ją w iPhonie następnej generacji. ;)

  Mówcie co chcecie, ja i tak jestem zdecydowanym przeciwnikiem kanciastego iPhona. Skoro wtedy Apple, tak szybko zmieniło obudowę, to czemu miałaby teraz zrobić inaczej skoro pierwszy „wyciek” pojawił się z miesiąc temu..? ;)

 • To mogłabyć obudowa do testowania designu itp.