Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iPhone 4.0 beta 3 [screenshoty]

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

iPhone 4.0 beta 3 czeka na pobranie. Waży 361MB i niestety ściąga się z prędkością 112KB/s … Znalezione nowości dopiszę do tego wpisu. Mam nadzieję, że będzie trochę lepiej pod względem podstawowych bugów niż w beta 2 …

Update o 22:08:

Taka ciekawosta podczas synchronizacji:

Skojarzyło mi się od razu z dyskietkami 3.5″ …

Update o 22:22:

A teraz taka ciekawostka. :-) Na szczęście już się zaczął restore’ować po wyłączeniu/włączeniu iTunes.

Nowości w iPhone OS 4 beta3:

Na chwilę obecną znalazłem następujące nowości w nowej becie:

Jak widać na powższych screenach, mamy teraz dostęp do sterowania iPodem bez konieczności wchodzenia do app oraz możliwość zablokowania orientacji ekranu w stylu iPad, tyle że przycisk jest software’owy. :-)

Dodatkowo przypominam pasek zoomowania w kamerze oraz po prawej task manager, który umożliwia zamykanie aplikacji chodzących w tle. Tym razem przytrzymanie jednej ikonki podświetla wszystkie, więc nie trzeba je zamykać jedna po jednej.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Hmmm… Na moje oko, ci wprowadzający poprawki do GUI nowej bety, bardziej je zepsuli, niż poprawili… :/ Te nowe przyciski są beznadziejne, mam nadzieję, że jeszcze je zmienią przed wypuszczeniem ostatecznej wersji! Poza tym, zdaje się, że niektóre elementy zrobili chyba bardziej przezroczyste, a niektóre mniej. Mogli już zostawić tak jak było… :P iPad’owskie tło? Blee… Chyba zmienił im się skład designerski… :(

  • Pamietaj ze nie musisz ustawiac sobie tla. A Ci co chca przynajmniej nie musza robic JB. Reszta to juz kwestia gustu – sterowanie iPodem moze i nie zachwyca, ale nie obrzydza mnie.

  • Michał

    A mnie się właśnie podoba nowe tło spod multitaskingu.. :) Od początku mi się to stare nie podobało.. Teraz jest zdecydowanie lepsze. W ogóle coraz bardziej mi się podoba OS 4.0 :P Jednak bardziej jestem ciekaw nowego iPhona. ;)