Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nowy zasilacz Apple dla iPod i iPhone

· Wojtek Pietrusiewicz · 0 comments

Apple USB power adatper 01W norweskim sklepie internetowym Apple pojawił się nowy zasilacz USB dla iPodów i iPhone’ów. Jest znacznie mniejszy i zgrabniejszy niż poprzednik, który jest wzorowany na większych cegłach od MacBooków.

Osobiście nie przeszkadza mi pierwsza generacja ładowarki — zajmuje stosunkowo mało miejsca i nigdy nie miałem problemów z jej transportem w torbie czy walizce. Nowy produkt jednak z powodzeniem będzie można włożyć do kieszeni od spodni i prawdopodobnie zapomnieć, że się go tam ma.

Apple USB power adatper 02Moja znajomość norweskiego jest niewielka, ale poświęciłem kilka minut na poszukanie adaptera w sklepie metodą „ręczną” i poległem dopiero za drugim razem udało mi się go zlokalizować — znajduje się w Kjøp iPhone -> iPhone-tilbehør -> Bestselgere oraz Kjøp iPod -> iPod-tilbehør.

Wygląda na fajną zabawkę i na pewno wyposażę się w ten zasilacz jak tylko pojawi się u nas na półkach. Cena po dzisiejszym kursie powinna oscylować w rejonie 115 PLN, ale należy liczyć na lepszą ze względu na wysokie ceny i podatki w Norwegii.

Apple USB power adatper(ź) TUAW.com

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.