Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nike+ Human Race 10K

· Wojtek Pietrusiewicz · 7 komentarzy

Oddaję głos ludziom z Nike:

24/10/09 dołącz do biegaczy z całego świata i przebiegnij 10 km, korzystając ze sprzętu Nike+. Zacznij rejestrować kilometry, by przygotować się do dnia biegu. Wróć, by śledzić swoje postępy i zobaczyć, jak radzą sobie inni. Potem zacznij biegać w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie, w dniu, kiedy będzie biegać cały świat – 24 października.

Link do strony: Nike+ Human Race 10K

Korzystając z okazji przedstawię uchwyt dla sensora, którego zdjęcie obiecałem przy okazji ostatniego wpisu na temat Nike+ i iPhone 3GS.

Sensor holder

Kosztował mnie 50PLN, a kupiony został na Allegro od sprzedawcy z Poznania – polecam go zresztą bo bardzo dbał o detale transakcji oraz martwił się kiedy Poczta Polska opóźniała dostawę.

Wykonanie jest na bardzo wysokim poziomie. Część przeźroczysta jest odsuwana od białej na delikatnej „szynie”, a uchwyt na sznurówki jest odchylany na bok. W pozycji zamkniętej jak na obrazku zapobiega rozsuwaniu się obu częściom.

Polecam go gorąco, szczególnie tym, którym niekoniecznie pasują buty Nike.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • japok

  Moze jestem skapy ale 50zl za taki kawalek plastiku? Nie lepiej wlozyc sensor pod jezyk lub pod sznurowki?

 • Owszem można i dopóki uchwyt nie dotarł tak właśnie robiłem, ale zawsze mi się przesuwał a raz nawet wypadł, więc jest dla mnie warte tych pieniędzy. Poza tym zawsze jest ustawiony pod jednym kątem co znacznie zwiększa precyzję urządzenia.

 • Roman

  Można wiedzieć jak nazywa się sprzedawca na Allegro?

 • Nick tej osoby: rezerwat_z

 • Roman

  Dziękuję.

 • Klaudia

  e, można coś takiego samemu zrobić, po prostu uszyć. W Stanach takie ‚holderki’ kosztują ok 3$ a tutaj nie wiem za co ta cena :( ale wygląda ładnie :)

 • Klaus

  A masz jeszcze to mocowanie do pastylki nike? I za ile chcesz ją odsprzedać?