Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iPhone (3G): Premiera w Warszawie

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

Dzisiaj wielka premiera iPhone 3G w Polsce. Odwiedziłem z ciekawości plac Konstytucji w Warszawie, aby zobaczyć jak duże zainteresowanie jest tym nowym gadżetem i organizatorzy chyba się przeliczyli…

Na zewnątrz parę (siedem!!!) osób spokojnie stało w kolejce na odbiór ukochanego cacuszka o północy, a w środku były trzy kabiny dla klientów biznesowych – wszystkie zajęte, ale bez kolejki. Lenistwo jednak nie pozwoliło mi na czekanie, żeby dowiedzieć się jakie mogą zaproponować warunki przy przeniesieniu pięciu telefonów do Orange. Aha – w środku dwie sztuki czekały na pomacanie (nota bene nieźle już oblepione paluchami).

Na środku placu była scena z konkursami – do wygrania akcesoria do iPhone’a. Ludzi niewielu, pytania banalne: Czy iPhone 3G ma tradycyjną klawiaturę? Dałem sobie spokój i nie pofatygowałem się nawet do przejścia dla pieszych (Policja czujnie obserwowała).

Mam nadzieję, że operatorzy trochę się przeliczą z popytem na telefon to może w końcu wszyscy z tego skorzystają i będzie wkrótce obniżka cen… chociaż szanse nikłe.

Pozostałe zdjęcia:Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.