Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Czego oczekuję od mediów

21 października 2012 · 13:12

Ostatnio stojąc w gigantycznym korku, zaczęliśmy z żoną rozmawiać na temat mediów, przy czym skupiliśmy się przede wszystkim na dziennikach papierowych oraz przyszłości mediów elektronicznych, w tym magazynów/miesięczników oraz stron internetowych typu gazeta.pl i podobnych. W pewnym momencie z jej … Czytaj dalej

New Yorker dla iPhone – magazyny na małym ekranie mają sens

13 sierpnia 2012 · 12:17

W zeszłym tygodniu pojawił się New Yorker z nowym, znacznie prostszym, layoutem przeznaczonym dla iPhone’a. Całość stoi oczywiście na Adobe Digital Publishing Suite, który jest dzisiaj tak drogi, że tylko najwięksi potrafią sobie na niego pozwolić. Zawsze miałem wątpliwości do … Czytaj dalej